Halastó, szelfifal, szilárd alap – himesházi hazatérés Michelisz Norberttel

2020-10-17 13:14
Egy aprócska falu a baranyai dombok között, egy szerény ember, egy nagy bajnok. Ma talán nincs olyan magyar, aki ne ismerné Michelisz Norbert nevét, azt azonban valószínűleg kevesebben tudják, honnan indult. A túraautó-világkupa címvédőjével Himesházán jártunk.
részletek

Osztrák jégkorongliga: jobban bírta a hajrát, nyert a Volán

2020-10-17 13:13
Először játszhatott teljes kerettel, a rendes játékidőben nyert is 5–3-ra Villachban a Fehérvár az osztrák jégkorongbajnokság pénteki játéknapján.
részletek

Szlovák jégkorongliga: hazai jégen kapott ki a DVTK

A DVTK Jegesmedvék péntek este hazai jégen 3–2-re kikapott a Dukla Trencíntől a szlovák jégkorongbajnokság (Tipos Extraliga) első fordulójából elhalasztott mérkőzésen.
részletek

Futsal: hiába egyenlített a Dunaferr, a DEAC nyert

2020-10-17 13:12
A Debreceni EAC 3–2-re legyőzte Dunaferr DUE Dutrade FC csapatát a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.
részletek

Ligue 1: Mbappé duplázott, kiütéssel győzött a PSG

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte a Paris Saint-Germain a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a fővárosiak 4–0-ra győztek a Nimes vendégeként a 7. forduló péntek késő esti mérkőzésén, és átvették a vezetést a tabellán. A játéknap korábbi meccsén az eddigi éllovas Rennes két pontot elhullajtott a nyeretlen Dijon otthonában (1–1).
részletek

Súlyemelés: doppingvétség miatt eltiltották a korábbi vb-elsőt

2020-10-17 13:11
A moszkvai laboratórium adatbázisa alapján doppingvétség miatt felfüggesztették Szvetlana Simkova orosz súlyemelő versenyzési jogát.
részletek

Tenisz: Shapovalov megállította Wawrinkát Szentpéterváron

Denis Shapovalov két szettben legyőzte Stan Wawrinkát a szentpétervári férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.
részletek

PSG: tíz perc után hasba talpalták a Barcától érkező játékost

2020-10-17 13:10
A PSG Barcelonából igazolt középpályása, Rafinha nem biztos, hogy csak szép emlékeket őriz majd párizsi bemutatkozásáról, hiszen bő tíz perc játék után hasba talpalta a Nimes labdarúgója, Loïck Landre. A francia játékost azonnal kiállította a játékvezető a szabálytalanságot követően, Rafinha folytatni tudta a játékot.
részletek

Juve: a szájkarate nem akar szűnni CR és a politikus között

Ahogy korábban beszámoltunk róla, Vincenzo Spadafora olasz sportminiszter szerint a Juventus portugál klasszisa, Cristiano Ronaldo megsértette a járványügyi szabályokat azzal, hogy koronavírus-fertőzöttsége ellenére visszautazott Lisszabonból torinói otthonába. A játékos és a politikus ezután nyilvános üzengetésbe kezdett egymással.
részletek

Női kosár NB I: karanténban a PEAC-Pécs, elmarad a meccse

2020-10-17 13:09
A vasárnapi PEAC-Pécs–TFSE-MTK bajnoki mérkőzés elhalasztását kellett kérnie a pécsi csapatnak a koronavírus-járvány miatt. Csirke Ferenc együttese karanténba vonult.
részletek

Ajánló: 100 kilométeres kajakverseny a szárazföldön

Egy különleges magyar fejlesztésű eszköz, a KayakFirst segítségével küzd meg egymással az UTE és az ESMTK csapata, a cél pedig, hogy ki tud hamarabb 100 kilométert evezni.
részletek

NB I: a Ferencváros ismét megverte a Kisvárdát

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, a jövő héten kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze.
részletek

Autósport: Michelisz és Kiss Norbert is bizakodva várja a hétvégét

A magyar gyorsasági autósport jelenlegi két legeredményesebb versenyzője, Michelisz és Kiss Norbert is megméreti magát a hétvégén a Hungaroringen.