Női kosár NB I: a Vasas legyőzte idegenben a Ceglédet

2020-10-11 21:03
A Vasas 73–69-re nyert a Cegléd otthonában a női kosárlabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.
részletek

Férfi röplabda Extraliga: nagy csatában nyert a Kazincbarcika

A házigazda Kazincbarcika 3:2-re legyőzte a MAFC-ot a férfi röplabda Extraliga vasárnapi mérkőzésén – tudósít az MTI.
részletek

Stílusiskola: így viselj pufidzsekiket idén ősszel

2020-10-11 20:01
Az, hogy az igazi ősz beköszöntével kicsit hidegebbre fordult az időjárás, nem jelenti azt, hogy le kellene mondanunk a stílusos összeállításokról. A szezon egyik legpraktikusabb, és emellett legdivatosabb darabja a pufidzseki, ezért most meg is mutatjuk,hogy hogyan érdemes viselni.
részletek

Ezek az őszi erdő vitamindús gyümölcsei - 2 kilót is szedhetünk belőlük naponta

2020-10-11 20:03
Az erdő gyümölcsei nemcsak kulináris élményt nyújtanak, hanem az egészség megőrzését is szolgálják.
részletek

Perel a holokauszttúlélő nő lánya, mert azt állítják, anyjának leszbikus viszonya volt egy SS-őrrel

2020-10-11 20:02
Egy cseh történész szerint egy nő a leszbikus kapcsolatának köszönheti azt, hogy túlélte a haláltábort. Ezt a lánya tagadja, de hozzáteszi: az őr fontos szerepet játszott az anyja sorsában.
részletek

Régebben van hatalmon, mint Lukasenka, de simán lehet újabb 7 évre elnök

Az egykori kolhozelnök, Rahmon 1992 óta uralkodik az országban, a vasárnapi választáson négy riválisa még kritizálni sem merte a tevékenységét.
részletek

Van olyan ország, ahol rekordalacsony az új fertőzések száma április óta

Szaúd- Arábiában sikerült fékezni a járványt, Iránban viszont sosem volt még ennyi új fertőzött.
részletek

Húsz év a Gilmore-lányokkal, és még mindig nem unjuk

A napokban ünnepli a bemutatásának 20. évfordulóját a Szívek szállodája, ami még ma is az egyik legüzembiztosabb feelgood-tévéélmény. Elmondjuk, miért.
részletek

Szemben kanyarodott és még neki is állt feljebb - videó

2020-10-11 19:02
Vitázott is a szabálytalan autós.
részletek

Florida táblát tett a rendszáma helyére - videó

Egy dísztárgynak számító ál-rendszámtáblával akarta átverni a rendőröket egy kisújszállási férfi.
részletek

Eifel Nagydíj - Hamilton beérte Schumachert, és növelte az előnyét

A 35 éves pilótának ez volt az idei hetedik sikere, mellyel 69 pontra növelte az előnyét az összetettben hat versennyel a szezon vége előtt.
részletek

Hamilton nyert az Eifel Nagydíjon, ezzel beérte Schumachert

2020-10-11 19:12
A mercedeses Lewis Hamilton nyerte meg a Formula–1-es Eifel Nagydíjat a Nürburgringen, pályafutása 91. futamgyőzelmét aratva, amivel beérte az örökranglista élén a hétszeres bajnok Michael Schumachert. A második helyen a Red Bullt vezető holland Max Verstappen ért be, a harmadik helyen Daniel Ricciardo zárt, aki a Renault-val első alkalommal állhatott dobogóra. A pole pozícióból induló Valtteri Bottas technikai probléma miatt volt kénytelen feladni a futamot.
részletek

Roland Garros: Babos Tímeáék megvédték a címüket

2020-10-11 19:11
A második helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia páros 6:4, 7:5-re legyőzte a 14. helyen rangsorolt Alexa Guarachi, Desirae Krawczyk chilei, amerikai duót a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) döntőjében, így megvédte a címét.
részletek

Válogatott: Motivált, sikeréhes együttes fogadja a magyarokat – Kuntics

Vasárnap 20.45-től a szerb válogatott vendégeként lép pályára Magyarország a Nemzetek Ligájában. A Nemzeti Sport Bosnjak Predragot, Kardos Józsefet, Király Gábort és Zoran Kunticsot kérdezte az esélyekről.
részletek

WTCR: Coronel nyert; Michelisz 7. a második szlovákiai versenyen

Tom Coronel nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének második, fordított rajtrácsos futamán. A második Gilles Magnus lett, míg a dobogó alsó fokára Esteban Guerrieri állhatott fel. Michelisz Norbert a 7., míg a Zengő Motorsport versenyzői közül Mikel Azcona az 5., Boldizs Bence a 14., Kismarty-Lechner Gábor a 17. lett. Tassi Attila kiesett.