U21: elmarad a válogatott szlovénok elleni felkészülési mérkőzése

2020-10-11 19:10
A magyar és a szlovén U21-es válogatott jövő héten kedden csapott volna össze egymással, ám a szlovén szövetség közlése alapján az MLSZ Twitter-csatornája röviddel ezelőtt arról számolt be, hogy találkozó elmarad, miután a szlovéneknél több koronavírus-fertőzést is regisztráltak.
részletek

Videó: ez a UFC történetének leghihetetlenebb KO-ja?

Elképesztő rúgással terítette le ellenfelét Joaquin Buckley a magyar idő szerint vasárnap hajnali UFC-mérkőzésen. Impa Kasanganay elkapta a bal lábbal támadó ellenfele lábát a levegőben, ám arra aligha számított, hogy ezután még érkezik Buckley jobb lába is.
részletek

MLS: elhalasztják a meccset, Németh még nem mutatkozik be

Késik Németh Krisztián bemutatkozása az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Columbus Crew csapatában, miután a vasárnapra tervezett alapszakasz-mérkőzést elhalasztották.
részletek

NFL: újabb pozitív eset a Patriotsnál – lesz-e meccs?

2020-10-11 19:09
Újabb koronavírusteszt lett pozitív az NFL-ben szereplő New England Patriotsnál, így kérdésessé vált, hogy le tudják-e játszani a csapat vasárnapról hétfőre halasztott mérkőzését.
részletek

Pazar fordítás, a tartalékos Ferencváros csodát tett Dániában

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a nyolc játékosát is nélkülözni kényszerülő FTC-Rail Cargo Hungaria szenzációs második félidei teljesítményének köszönhetően 24–21-re nyert a dán Esbjerg vendégeként.
részletek

Ellenállhatatlan: Nadal sorozatban negyedszer nyert Párizsban

2020-10-11 19:08
Erre vélhetően kevesen számítottak: Rafael Nadal három szettben legyőzte Novak Djokovicsot a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) döntőjében. A salakkirály ezzel tizenharmadszor diadalmaskodott a párizsi salakon, és a Grand Slam-trófeák tekintetében a huszadik tornagyőzelmét megszerezve beérte Roger Federert.
részletek

Leverkusen: fél évig nem játszhat a horrorsérülést szenvedett védő

Körülbelül fél évig nem futballozhat Santiago Arias, a Bayer Leverkusen kolumbiai jobbhátvédje, aki hazája válogatottjának pénteki világbajnoki selejtezőjén sérült meg súlyosan.
részletek

Evezős Eb: érem nélkül zártak a magyarok Poznanban

Nem szereztek érmet a magyar evezősök a poznani Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi zárónapon az A-döntőkben érdekelt három egység közül egyiknek sem sikerült dobogós helyen zárnia.
részletek

Inter: Ashley Young pozitív koronavírustesztet produkált

Az olasz élvonalban szereplő Inter hivatalos honlapján szűkszavú közleményben hozta nyilvánosságra, hogy a csapat 35 éves angol hátvéd is elkapta a koronavírust és szombaton elvégzett tesztje pozitív eredményt hozott.
részletek

F1: Hamiltoné az Eifel Nagydíj, beérte Michael Schumachert

2020-10-11 19:07
A hatszoros világbajnok brit Lewis Hamilton (Mercedes) nyerte a Formula–1-es Eifel Nagydíjat a Nürburgringen, pályafutása 91. futamgyőzelmét aratva, amivel beérte a győzelmi örökranglista élén a hétszeres bajnok Michael Schumachert. A második helyen a Red Bullt vezető holland Max Verstappen ért be, a harmadik helyen Daniel Ricciardo zárt, aki a Renault-val első alkalommal állhatott dobogóra.
részletek

Női kézi BL: bravúros FTC-győzelem az Esbjerg otthonában

részletek

WTCR: Catsburg győzött; Michelisz tizedik a harmadik versenyen

Nicky Catsburg nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének harmadik futamán. Mögötte Jean-Karl Vernay futott be, míg a dobogó alsó fokára a pole pozícióból induló Nathanaël Berthon állhatott fel. Michelisz Norbert a 10. lett, míg a Zengő Motorsport versenyzői közül Mikel Azcona az 5., Kismarty-Lechner Gábor a 16. míg Boldizs Bence a 18. pozícióban zárt.
részletek

MotoGP: Danilo Petrucci nyerte a váratlan esős versenyt

Pont olyan váratlan és drámai volt a MotoGP-sek mai Francia Nagydíja, mint amilyen az egész 2020-as év és szezon. Három perccel a felvezető kör előtt esni kezdett az eső, így elhalasztották a rajtot. A cseppekből zivatar lett, ami eléggé feláztatta a pályát ahhoz, hogy esős versenynek nyilvánítsák a futamot. És ez még csak a meglepetések és váratlan történések kezdete volt.
részletek

Rali-vb: ismét Sordo nyerte meg a szardíniai futamot

2020-10-11 19:06
Akárcsak egy évvel ezelőtt, idén is Daniel Sordo nyerte meg a rali-világbajnokság szardíniai futamát. A győztes spanyol mögött a belga Thierry Neuville 5.1 másodperces lemaradással végzett a második helyen, míg a harmadik a francia Sébastien Ogier lett – írja az MTI.
részletek

Budapest Maraton: Csere Gáspár és Szabó Tünde nyert

A férfiaknál Csere Gáspár, a nők mezőnyében pedig Szabó Tünde nyerte meg a vasárnap megrendezett 35. Spar Budapest Maratont, amely egyben a klasszikus táv országos bajnoksága is volt – adta hírül az MTI.