Albonnak tetszik a kétnapos hétvége

2020-10-11 01:04
Alexander Albon, a Red Bull versenyzője szerint izgalmasan alakul az Eifel Nagydíj: gyakorlatilag kétnapossá vált a hétvége, a versenyt pedig anélkül kezdik meg, hogy a hosszú etapokat gyakorolták volna. The post Albonnak tetszik a kétnapos hétvége appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Vettel: A stratégia segíthet rajtunk

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője számára egyelőre az a pozitívum hazai nagydíján, hogy a közönség kilátogathatott a pályára, valamint hogy szabadon választhat gumik a vasárnapi Eifel Nagydíj rajtjára. The post Vettel: A stratégia segíthet rajtunk appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Bottas hiszi, hogy győzelemre tudja váltani a pole-t

Forma-1-es pályafutása 14. rajtelsőségét szerezte az Eifel Nagydíj szombati időmérő edzésén Valtteri Bottas. A finn azt mondja, nagyon egyben volt utolsó mért köre, és rendkívül jó érzés az, hogy az utolsó pillanatban övé lett a pole. The post Bottas hiszi, hogy győzelemre tudja váltani a pole-t appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Erre nem számítottam!

Charles Leclerc, a Ferrari versenyzője maga is meglepődött az F1-es Eifel Nagydíj időmérő edzésén elért eredményük láttán: a monacói pilóta a 4. rajthelyet szerezte meg a kvalifikáción. The post Leclerc: Erre nem számítottam! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton más gumitaktikát akart, de bízik a Mercedesben

A közepes keverékű gumikkal szeretett volna rajtolni a Forma-1-es Eifel Nagydíjon Lewis Hamilton, a világbajnoki éllovas viszont bízik csapata döntésében, így nem tart attól, hogy végül mégis a lágyabb abroncsokkal vág neki a vasárnapi futamnak. The post Hamilton más gumitaktikát akart, de bízik a Mercedesben appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hülkenberg egy barátjával kávézgatott, amikor hívta a Racing Point

Nico Hülkenberg éppen barátjával kávézgatott, amikor a Racing Point csapatfőnöke, Otmar Szafnauer felhívta, hogy délután autóba kellene ülnie az Eifel Nagydíj időmérő edzésén... The post Hülkenberg egy barátjával kávézgatott, amikor hívta a Racing Point appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Közelebb kerültünk a Mercedeshez!

Igazán versenyképes volt a Forma-1-es Eifel Nagydíj szombati időmérő edzésén a Red Bull csapata – a Q3-ban futott első etapok után Max Verstappen még őrizte az első helyet, végül azonban alulmaradt a Mercedesekkel szemben. The post Verstappen: Közelebb kerültünk a Mercedeshez! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hülkenberg gyakorlás nélkül 2 tizedre Räikkönentől

Az utolsó pillanatban kellett ismét Forma-1-es versenyautóba pattannia Nico Hülkenbergnek: a német versenyző a betegeskedő Lance Stroll helyét vette át a Nürburgringen, és gyakorlás nélkül kellett helytállnia az időmérő edzésen. The post Hülkenberg gyakorlás nélkül 2 tizedre Räikkönentől appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Bottasé a pole a Nürburgringen, a Ferrari a második sorban!

Valtteri Bottas szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Eifel Nagydíj időmérő edzésén. A 2. rajthelyet Lewis Hamilton csípte el a Nürburgringen, míg a 3. helyen alig 3 tizedmásodperces lemaradással Max Verstappen végzett. Charles Leclerc remekül helytállt, a 4. pozícióból startolhat. The post Bottasé a pole a Nürburgringen, a Ferrari a második sorban! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hülkenberg áll rajthoz Stroll helyett a Nürburgringen!

Újra lehetőséget kap a Forma-1-ben Nico Hülkenberg – a német versenyző Lance Stroll helyett ülhet autóba az Eifel Nagydíjon, miután a fiatal pilóta nem érzi jól magát. The post Hülkenberg áll rajthoz Stroll helyett a Nürburgringen! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Egy nyitott házasság a bizalom legmagasabb szintjét is jelentheti

2020-10-11 00:02
A Nyerő páros című műsorban Járai Kíra és Járai Máté az egész ország előtt bevállalta, hogy elmondják, a 21 éves házasságukat nyitottan élik, engedik
részletek

Van, ahol még tart a szabadtéri mulatság - Mini Cooper S Cabrio Sidewalk teszt

2020-10-11 00:01
Eltűntek a megfizethető nyitott autók, de nem így a brit retró márkánál. Csak győzzünk ellenállni.
részletek

Sietett, hogy elérje a buszt, jól elintézte egymást a két sofőr - videó

Ilyen egy minden szempontból elkerülhető baleset.
részletek

Vb 2022: ötösre vizsgázott Brazília az első fordulóban

2020-10-11 00:25
Kiütéses győzelmet aratott Brazília a 2022-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőjének első körében. A brazilok mellett Kolumbia is magabiztosan nyert.