Leclerc nem tudja, jelent-e majd előnyt a szabad gumiválasztás

2020-11-29 05:04
Csak a 12. helyről rajtolva vág neki a vasárnapi Bahreini Nagydíjnak Charles Leclerc. A monacói versenyző azt mondja, egyelőre nem tudja, mennyi előnyük származhat abból, hogy szabadon választhatnak gumit a futam első etapjára, hiszen a közepes keverék tűnik jó választásnak. The post Leclerc nem tudja, jelent-e majd előnyt a szabad gumiválasztás appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton: Csak jól akartam érezni magam

Lewis Hamilton elhatározta, hogy a Bahreini Nagydíj hétvégéjén egyszerűen „jól akarja érezni magát”, és elmondta, úgy szerezte meg a pole pozíciót, hogy semmiféle nyomás nem volt rajta. The post Hamilton: Csak jól akartam érezni magam appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Vettel: Ravasz róka módjára kell versenyeznünk!

„Ravasz róka módjára” kell versenyeznie a Ferrari Forma-1-es csapatának a vasárnapi Bahreini Nagydíjon – ezt mondja a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel azok után, hogy sem ő, sem csapattársa, Charles Leclerc nem jutott a top 10-be. The post Vettel: Ravasz róka módjára kell versenyeznünk! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Bottasnak lövése sincs, miért maradt le ennyire Hamiltontól

Valtteri Bottas nem teljesen érti, miért nem tudott olyan jó tempóval előrukkolni a Forma-1-es Bahreini Nagydíj időmérő edzésén, mint csapattársa, Lewis Hamilton. The post Bottasnak lövése sincs, miért maradt le ennyire Hamiltontól appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamiltoné a pole, a Ferrarik a top 10-ben sincsenek

Lewis Hamilton szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Bahreini Nagydíj villanyfényben megtartott időmérő edzésén. A 2. helyről Valtteri Bottas rajtolhat majd, a 3. pedig Max Verstappen lett. A Ferrarik a top 10-be sem jutottak be. The post Hamiltoné a pole, a Ferrarik a top 10-ben sincsenek appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Perez sajtótájékoztatót tart hétfőn este

Hétfőn este, magyar idő szerint 18:30-kor sajtótájékoztatót tart a jelenleg még a Racing Point színeiben versenyző, ám a Red Bull ülésére pályázó Sergio Perez! The post Perez sajtótájékoztatót tart hétfőn este appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen a leggyorsabb a bahreini időmérő előtt

A Red Bull versenyzője, Max Verstappen volt a leggyorsabb a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati, utolsó szabadedzésén. A holland pilóta mögött Lewis Hamilton lett a 2., Valtteri Bottas pedig a 3. A Ferrarik nem tudtak a legjobb 10 között végezni. The post Verstappen a leggyorsabb a bahreini időmérő előtt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Drugovich nyert, Schumacher nagyot ment az F2-es főversenyen!

Felipe Drugovich nyerte a Forma-2-es sorozat szombati főversenyét Bahreinben. A második helyen Calum Ilott ért célba, megelőzve Jehan Daruvalát. Mick Schumacher is nagyot ment, a 10. helyről rajtolva 4. lett. The post Drugovich nyert, Schumacher nagyot ment az F2-es főversenyen! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Bahreini Nagydíj - Hamilton nyerte az első szabadedzést

2020-11-27 22:01
A friss hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Bahreini Nagydíj pénteki első szabadedzésén.
részletek

A BKK kompenzálja az érvényes bérlettel rendelkező Mol Bubi-felhasználókat

Aki 2020. október 28. után vásárolt 100 forintos havi MOL Bubi-bérletet, annak a BKK a teljes bérletárat visszatéríti a vásárláskor használt bankkártyára.
részletek

Lángol egy kamion, áll a forgalom az M3-ason

Az esethez a füzesabonyi és a mezőkövesdi hivatásos, valamint a füzesabonyi önkéntes tűzoltókat riasztották.
részletek

Megtartja V12-es motorját a Lamborghini

2020-11-27 08:03
Nem lesz turbófeltöltés sem, a kibocsátási normának hibrid hajtással igyekeznek megfelelni.
részletek

Már a VW ID.3 Európa kedvenc villanyautója

2020-11-27 08:02
Bár alig két hónapja indult a forgalmazás, a Golf-méretű elektromos autó már lenyomta a konkurenciát.
részletek

Bólogatás és röhögőgörcs 13,3 másodpercben - Teszt: Citroën C3 82 Puretech - 2020.

Szívómotoros alapváltozat? A Citroën még kínál ilyet, és az a durva, hogy oda is adták nekünk.