BL: Boli és Zachariassen is betalált a Slovan ellen – videó

2022-07-28 01:14
A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második körében Franck Boli megszerezte a vezetést a Ferencvárosnak a Slovan Bratislava ellen a találkozó 20. percében. Tizenegy perccel később Kristoffer Zachariassen tette bele a fejét Samy Mmaee lövésébe, amelyről a kapuba pattant a labda, ezzel már 2–0 az állás. Íme, a gólok!
részletek

BL: a Qarabag vár a Fradira; Szalai gólt fejelt, de a Fener kiesett – videó

2022-07-28 01:13
A labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójának norvégiai visszavágóján a Bodö/Glimt 8–0-ra legyőzte az északír Linfieldet, így 8–1-es összesítéssel bejutott a harmadik körbe. Szalai Attila gólja fejelt, de a Fenerbahce hosszabbításban kiesett a Dinamo Kijevvel szemben. A Qarabag nagy meccsen 2–2-t játszott a Szabics Imrét másodedzőként foglalkoztató Zürichhel, így az azeriek 5–4-gyel továbbjutottak, és játszhatnak a Ferencvárossal.
részletek

Röplabda: emlékalapítvány a tehetséges, fiatal röplabdázókért

2022-07-28 01:11
Többek között a mentális és erőnléti segítségnyújtás is a célja annak az alapítványnak, amelyet a tizenkilenc évesen elhunyt Iván Gergő emlékére hoztak létre, az elnöke pedig Koch Róbert, a férfiválogatott szövetségi kapitánya.
részletek

BL: Örülök, hogy úgymond revansot tudtunk venni – Csercseszov

A hazai vereség után 4–1-re nyert Pozsonyban a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjének visszavágóján, a magyar bajnok következő ellenfele az azeri Qarabag lesz. A találkozó után így értékelt az FTC vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov.
részletek

Felkészülés: kikapott a Salzburgtól a Liverpool; döntetlent játszott a Napoli

2022-07-28 01:08
Felkészülési mérkőzésen 1–0-s vereséget szenvedett a Liverpool a Red Bull Salzburg otthonában. Az osztrákok Sesko góljával győzték le Klopp csapatát. A Napoli vezetett a török Adana Demirspor ellen, de a vendégek fordítani tudtak. Aztán az első gólt szerző Lozano a hosszabbításban ismét betalált, ezzel beállítva a 2–2-es végeredményt.
részletek

Öttusa-vb: négy magyar továbbjutó a nők selejtezőjéből

2022-07-28 01:07
Mind a négy magyar induló továbbjutott az elődöntőbe az alexandriai öttusa-világbajnokság női egyéni és csapatversenyében.
részletek

BL: négy gólt lőtt Pozsonyban a Ferencváros, tovább is jutott!

2022-07-28 01:06
A hazai vereség után 4–1-re nyert Pozsonyban a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjének visszavágóján a Slovan Bratislava ellen, a magyar bajnok következő ellenfele az azeri Qarabag lesz.
részletek

BL: Traoré góljával kiharcolta, Laidouni találatával bebiztosította a továbbjutást a Fradi – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második körében a Ferencváros Pozsonyban legyőzte a Slovan Bratislavát és továbbjutott. Adama Traoré a 89. percben egy beadást követően lőtt a kapuba, ezzel 3–1-re módosítva az állást, majd a hosszabbításban Aissa Laidouni is betalált egy kontrát követően, beállítva az FTC sikerét jelentő 4–1-es végeredményt. Íme, a gólok!
részletek

Ferencváros: nemes bosszú; Interjú Gyulay Zsolttal, a Hungaroring vezetőjével

2022-07-28 01:05
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
részletek

BL: Úgy készültem, száz százalék, hogy kiállítanak – Botka

2022-07-28 01:03
A Ferencváros a hazai pályán elszenvedett egygólos vereség után idegenben 4–1-re megverte a Slovan Bratislavát a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, így kiharcolta a továbbjutást, és készülhet az azeri Qarabag elleni párharcra. A pozsonyi találkozó után három magyar játékos, Dibusz Dénes, Botka Endre és Vécsei Bálint mellett Kristoffer Zachariassen értékelt az M4 Sportnak.
részletek

Csütörtöki sportműsor: a Fehérvár, a Kisvárda és a Puskás Akadémia az Ekl-ben

Csütörtökön a visszavágókat rendezik meg a labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjének 2. fordulójában. Pályára lép a Mol Fehérvár, a Kisvárda és a Puskás Akadémia, de játszik a DAC, az Eszék és a Sepsi OSK is. Folytatódik az öttusa-világbajnokság és felkészülési meccset vív a férfi és a női röplabda-válogatottunk is.
részletek

Tenisz: nyolc közé jutott a tavalyi döntős Atlantában

2022-07-28 01:02
A tavalyi döntős Brandon Nakashima negyeddöntőbe jutott a 710 ezer dollár (276 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfi tenisztornán.
részletek

Videó: Megérkeztek a Fradi szurkolói Pozsonyba, hatalmas a rendőri készültség

2022-07-27 20:02
A pályaudvaron rohamrendőrök várták a drukkereket, akiket busszal fognak elvinni a stadionhoz.