Szabadidősport: tízezren úszták át a Balatont

2022-07-23 19:05
A férfiaknál Barabás Imre, a nőknél Vas Luca nyerte meg a jubileumi, 40. Balaton-átúszást, az 5.2 kilométeres távot minden korábbinál többen teljesítették.
részletek

Felkészülés: a Spurs fordított és nyert az El-döntős ellen; a Lyon ötöt kapott

2022-07-23 19:04
Habár vezetést szerzett az elmúlt idényben El-döntőt játszó Glasgow Rangers, de a Tottenham fordított a felkészülési mérkőzésen (2–1) és megnyerte a Walter Tull-emlékkupát. Az Olympique Lyont nem kis meglepetésre 5–0-ra kiütötte az Eredivisiében vitézkedő Willem II a Hollandiában rendezett edzőmeccsen.
részletek

Vívó-vb: sporttörténeti győzelem, világbajnok a női kardcsapatunk!

2022-07-23 19:03
A magyar női kardválogatott világbajnoki címet szerzett a kairói vívó-vb-n, miután a döntőben fantasztikus teljesítményt nyújtva 45:40-re legyőzte Franciaországot! Ez az első aranyérmünk a világbajnokságok történetében, a női kard szakágban.
részletek

Tour: Van Aert remek idővel nyerte meg az időfutamot

2022-07-23 19:02
A belga Wout van Aert nyerte meg a szombati hosszú időfutamot a Tour de France-on. A francia országúti kerékpáros-körverseny vasárnapi zárása előtt változatlanul a második időt tekerő dán Jonas Vingegaard áll az összetett élén.
részletek

Tenisz: elsőként Musetti döntős Hamburgban

Elsőként az olasz Lorenzo Musetti jutott döntőbe a hamburgi salakpályás tenisztorna férfiversenyében szombaton.
részletek

Kerékpár: Toupalík diadala, Peák harmadik a V4 magyar szakaszán

2022-07-23 19:01
A cseh Adam Toupalík nyerte a V4 nemzetközi országúti kerékpárverseny szombati magyar szakaszát, legjobb hazai versenyzőként Peák Barnabás harmadik lett.
részletek

Soha többé nem lesz ilyen autó, örökre véget ér egy korszak a Hondánál

2022-07-23 08:01
Ez az utolsó Honda, amiben nincs hibrid hajtás és automata váltó.
részletek

Hihetetlen sportszerűség: Pogacar bukott, a sárga trikós Vingegaard bevárta

2022-07-23 03:04
Le is pacsizott egymással a két rivális.
részletek

Kábítószer-kereskedelemmel és pénzmosással vádolják a profi kerékpárost

2022-07-23 03:03
Az Astana Qazaqstan csapata felfüggesztette a versenyzőt.
részletek

Ferrari-uralom Franciaországban

2022-07-23 03:02
Azonban Carlos Sainzra rajtbüntetés vár a vasárnapi futamra. Tempóhátrányban van a Red Bull, lesz min dolgozni az osztrákoknál.