Bundesliga: elektromos rollerrel zakózott a Frankfurt edzője

Oliver Glasnernek, a német labdarúgó-élvonalban szereplő Eintracht Frankfurt vezetőedzőjének eltörött az arccsontja, amikor elesett az elektromos rollerével.

Diósgyőr: szerződést bontottak Suljiccsal

2022-01-02 21:12
A labdarúgó NB II listavezetője, a Diósgyőr a hivatalos honlapján közölte, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Asmir Suljiccsal.
részletek

La Liga: négyes vereségszéria után győzött az Atlético

Az Atlético Madrid Ángel Correa duplájával 2–0-ra legyőzte a városi rivális Rayo Vallecanót vasárnap, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában, amelyben az Elche gól nélküli döntetlent játszott a Granadával.
részletek

PL: otthon kapott ki az Everton, fordított a Villa ellen a Brentford

2022-01-02 21:11
A Brentford az Aston Villát 2–1-re, a Leeds United a Burnleyt pedig 3–1-re győzte le, míg a Brighton 3–2-re nyert az Everton otthonában az angol Premier League 21. fordulójában.
részletek

Dakar rali: al-Attijah nyerte meg az első szakaszt

2022-01-02 21:10
Az autósok mezőnyében a szombati prológ után az első szakaszt is a katari Nasszer al-Attijah nyerte meg a szaúd-arábiai Dakar ralin.
részletek

Ciprus: Novothny hétfőn aláírhat; Megyeri is a szigetországban?

Korábban beszámoltunk róla, hogy Novothny Soma távozhat a labdarúgó Bundesligában szereplő Bochumtól, és a ciprusi Anorthosziszhoz igazolhat. A csakfoci.hu szúrta ki, hogy a támadón kívül a jelenleg a Göztepe alkalmazásában álló Megyeri Balázs is a szigetország élvonalába tart – a Törökországban mellőzött kapust a sajtóhírek szerint az AEL Limassol szemelte ki, amellyel korábban a DVSC hálóőrét, Gróf Dávidot is szóba hozták.
részletek

Erste Liga: a hosszabbításban húzta be a derbit az Újpest

2022-01-02 21:09
Az Újpest a hosszabbításban múlta felül (3–2) a címvédő Ferencvárost, míg a Győr 4–3-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga újévi játéknapján, vasárnap.
részletek

Kézi: Nincs párbeszéd; csapatot építenek, nem játékosokat nevelnek – Hoffmann László

A Sport Tv Kézivezérlés Extra című műsorában Hoffmann László, a Mosonmagyaróvár szakmai igazgatója beszélt arról, hogy alapvető problémákkal küzd a magyar kézilabda. Kifejtette, az utánpótlásedzőknek nem azzal kellene foglalkozniuk, hogy minél jobb eredményeket érjenek el a játékosokkal, hanem hogy képezzék a tehetségeket.
részletek

Csupasport: első maratonijára készül – a thai boksznak hála

2022-01-02 21:08
Az erdélyi Szabó Emese 13 évesen költözött Magyaralmásra. Fontos számára a sport, fut, kettlebell- és saját testsúlyos edzésekre jár, legújabb szenvedélye a thai boksz.
részletek

Francia Kupa: hiába a szurkolói okozta közjáték, az ASSE nyert

A Ligue 1-ben szereplő Rennes nem bírt a másodosztályú Nancyval, a rendes játékidőt követően alulmaradt a tizenegyespárbajban, így a labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntős küzdelmeiben már nem vehet részt. Akárcsak a Strasbourg, amely a Montpellier-től szenvedett 1–0-s vereséget. A Saint-Étienne 4–1-re győzött a negyedosztályú Jura Sud ellen, pedig a vendégszurkolók füstbombái miatt egy időre félbe kellett szakítani a mérkőzést.
részletek

Női kosár NB I: otthon nyert a Sopron és a Szekszárd

2022-01-02 21:07
Az Atomerőmű KSC Szekszárd 24 ponttal legyőzte az ELTE BEAC Újbudát a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.
részletek

Videó: négy perc alatt jött vissza 0–2-ről a Chelsea!

2022-01-02 21:06
A Liverpool hiába került két gólos előnybe a Chelsea elleni rangadón, a londoniak az első félidő hajrájában négy perc alatt két gólt szerezve kiegyenlítettek. Tekintse meg a gólokat!
részletek

La Liga: két gólt kapott a Betis, ikszelt a Sociedad

A Real Betis meglepetésre 2–0-ra kikapott a Celta Vigótól vasárnap a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában, amelyben az Alavés 1–1-es döntetlent ért el a Real Sociedad ellen.
részletek

La Liga: Mallorca–Barcelona élőben az NSO-n!

2022-01-02 21:05
A La Liga 19. fordulójában a nagyon tartalékos Barcelona a Mallorca vendége lesz vasárnap este.
részletek

PL: hiába vezetett két góllal a Chelsea otthonában a Liverpool

Az angol Premier League 21. fordulójának vasárnapi rangadóján a Chelsea 2–2-t játszott odahaza a Liverpoollal. Két góllal is vezetett a tartalékos Liverpool, de győzni nem tudott, örülhet a Manchester City is.