Jobb híján az erkélyén futotta le a maratont egy francia férfi

2020-03-28 04:01
Elisha Nochomovitz a 7 méteres balkonon teljesítette a távot. Dél-Afrikában követik a példáját.
részletek

A döntő, amit kihagyott büntetővel is megnyert az Aranycsapat

2020-03-28 00:05
Magyarország 2:0-ra nyert a jugoszlávok ellen a helsinki olimpián. Gúnyosan megveregették Puskás vállát az elhibázott tizenegyes után. Aztán góllal büntetett.
részletek

Koronavírusos lett egy horvát bokszoló az olimpiai selejtezőn

Két edző is elkapta a vírust a járvány miatt idő előtt befejezett londoni tornán. A magyar indulók nem fertőződtek meg.
részletek

Pedofíliával vádolják Amerika hétszeres Superbike-bajnokát

A volt motorversenyző Mat Mladin az amerikai bajnokság legsikeresebb pilótája valaha. Tagad.
részletek

Nem kapta vissza elnöki posztját Aján Tamás a Nemzetközi Súlyemelő Szövetségben

A 81 éves magyar sportvezetőt több millió dollár elsikkasztásával vádolták meg korábban.
részletek

76 év után először nem májusban lesz az Indy 500

Augusztusra tolták a legendás amerikai versenyt a szervezők a koronavírus miatt.
részletek

Meghalt Platiniék Eb-győztes kapitánya

Hidalgóval nyerték első címüket a franciák.
részletek

Felgyógyult a koronavírusból az Arsenal edzője

2020-03-28 00:04
Mikel Arteta szerint tanulnunk kell a leckéből, amit a világjárvány jelent.
részletek

A futballisták fizetésének csökkentésére készülnek az NB I.-es klubok

A Debrecennek volt egy egységes javaslata, de a többi csapat leszavazta azt. A járvány miatt többmilliós bevételkiesést szenvednek el a klubok.
részletek

Pisztoly és egy üveg tequila került elő a letartóztatott MMA-harcos kocsijából

A 32 éves többszörös MMA-bajnok Jon Jonest csütörtök hajnalban tartóztatták le.
részletek

Van, akit 50 évesen sem tántorít el az olimpia elhalasztása

A grúz Nino Szalukvadze sportlövő kilencedik olimpiájára készül, már 1988-ban versenyzett.
részletek

Szijjártó Péter segített Lothar Matthäusnak elhagyni Dubajt

Az egykori világ- és Európa-bajnok német futballista 16 éve él Budapesten, mégsem volt biztos, hogy beutazhat az országba.