Bundesliga: portugál válogatott csatárt szerződtetett a Leipzig

A három magyar labdarúgót foglalkoztató RB Leipzig szerződtette a portugál válogatott André Silvát.

NB I: kölcsönügyletet nem akar kötni a Pescara az FTC-vel

Olaszországi hírek szerint a Pescara megfelelő feltételekkel eladná Edoardo Masciangelót az iránta érdeklődő Ferencvárosnak, ám kölcsönadni nem szándékozik a labdarúgót.
részletek

Eb 2020: Olaszország elődöntős, Belgium kiesett

2021-07-03 13:22
A labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében Olaszország 2–1-re nyert Münchenben a végső győzelemre is esélyesnek tartott Belgium ellen. Az elődöntőben a Svájcot búcsúztató spanyolok lesznek az olaszok ellenfelei.
részletek

Eb 2020: a spanyol hős Svájc hősét látta a meccs emberének

Unai Simón, a spanyol labdarúgó-válogatott kapusa lett a tizenegyesekkel megnyert Európa-bajnoki negyeddöntő legjobbja, ő azonban a meccs után azt mondta: svájci kollégájának, a bravúrt bravúrra halmozó Yann Sommernek adta volna a díjat. Íme, néhány nyilatkozat a szentpétervári mérkőzés után!
részletek

Férfi vízi: biztos sikerrel kezdtek a mieink a Margitszigeten

Az oroszok ellen 19–14-es győzelemmel kezdte az olimpia főpróbájának is beillő Benu-kupát a férfi vízilabda-válogatott. Támadásban az első perctől kezdve jól játszott a magyar csapat, aztán a védekezés is feljavult, aminek ötgólos siker lett az eredménye.
részletek

Tokió 2020: „Mi, újságírók nem vagyunk Japán ellenségei!”

2021-07-03 13:21
Rendkívül keserűen beszélt Gianni Merlo, a Nemzetközi Sportújságíró-szövetség elnöke a szervezet megalakulásának 97. évfordulója alkalmából megtartott online konferencián a tokiói olimpián az újságírókra váró körülményekről.
részletek

Copa América: Jesust kiállították, de így is négy között Brazília

2021-07-03 13:20
A házigazda Brazília Lucas Paquetá góljával, Gabriel Jesus vad megmozdulása miatt majdnem egy teljes félidőt emberhátrányban játszva 1–0-ra legyőzte Chilét a Copa América negyeddöntőjében. Peru mozgalmas mérkőzés után tizenegyesekkel legyőzte Paraguayt, és szintén a négy közé jutott.
részletek

Wimbledon: Murray a verseny 10. kiemeltjével már nem bírt

Andy Murray három játszmában, 6:4, 6:2, 6:2-re kikapott a tizedik kiemelt kanadai Denis Shapovalovtól a wimbledoni teniszbajnokság harmadik fordulójában.
részletek

Szombati sportműsor: Ukrajna–Anglia az Eb negyeddöntőjében

Szombaton újabb két mérkőzést rendeznek a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében: Csehország–Dánia és Ukrajna–Anglia élőben az NSO-n! A Copa Américán éjszaka lép pályára Uruguay és Argentína is – előbbi Kolumbia, utóbbi Ecuador ellen játszik. A Formula–1 Osztrák Nagydíjának időmérője 15 órakor kezdődik. Fucsovics Márton párosban teniszezik Wimbledonban, a tét a 16 közé jutás.
részletek

Tokió 2020: Lőrincz Viktor a szép emlékekből építkezik

A Rióban „meglopott”, azóta Európa-bajnok, vb-ezüstérmes klasszisunk az őt ért igazságtalanság ellenére sem dacból és dühből fog birkózni Tokióban, viszont első kiemeltként minden vágya, hogy bátyjával, Tamással együtt dobogóra állhasson.
részletek

Az ország legnagyobb szurkolótáborát építi a Coop

2021-07-03 13:19
Együtt vagyunk nagyok – üzeni a legtöbb bolttal rendelkező hazai üzletlánc olimpiai kampányában, amelynek célja, hogy egy minden eddiginél nagyobb szurkolói közösséget hozzon létre a magyar csapat támogatására. (x)