NB I: Nyertem a PSV ellen is, de nem örültem ennyire – Zekic a Fradi legyőzéséről

2021-01-21 17:37
A Ferencváros nagy meglepetésre 1–0-ra kikapott odahaza a DVTK-tól a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt mérkőzésen, ezzel a címvédő elszenvedte első vereségét az idényben. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.
részletek

NB I: a Ferencváros hazai pályán kikapott a sereghajtó DVTK-tól

A Ferencváros nagy meglepetésre 1–0-ra kikapott odahaza a DVTK-tól a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt mérkőzésen, ezzel a címvédő elszenvedte első vereségét a szezonban.
részletek

Férfi röplabda Magyar Kupa: a Kaposvár a harmadik elődöntős

Harmadikként a Fino Kaposvár jutott elődöntőbe a férfi röplabda Magyar Kupában, miután a negyeddöntő szerdai visszavágóján is 3:0-ra győzte le az NB I-es MÁV Előre Bericap együttesét – írja az MTI.
részletek

Ligue 1: tovább tart a Marseille mélyrepülése

2021-01-21 17:36
A Marseille hazai pályán 1–0-ra kikapott a Lenstól a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) szerdai mérkőzésén. Az OM a legutóbbi hét fordulóban csupán egy győzelmet aratott.
részletek

Király-kupa: kiejtette a Real Madridot III. osztályú ellenfele

2021-01-21 17:35
A spanyol Király-kupában a legjobb 16 közé jutásért a Real Madrid a harmadosztályú Alcoyano otthonába látogatott, és bár megszerezte a vezetést az első félidő utolsó percében, a hazaiak feltámadtak, kiharcolták a hosszabbítást, amelyben tíz emberrel a győztes gólt is megszerezték (2–1), és továbbjutottak.
részletek

Videó: így ünnepelték a diósgyőriek, hogy 12 év után legyőzték idegenben az FTC-t

A Ferencváros hazai pályán 1–0-ra kikapott a DVTK-tól a labdarúgó NB I 2. fordulójából szerdán bepótolt mérkőzésen, ezzel elszenvedte első vereségét a bajnoki idényben. A lefújás után így ünnepeltek a diósgyőri játékosok.
részletek

Csütörtöki sportműsor: magyar–brazil a kézi-vb-n; pályán a Pool és a Barca

Csütörtök este a Liverpool a Burnleyt látja vendégül az angol Premier League 18. fordulójában. A spanyol La Ligában pályán az Atlético Madrid, a Király-kupában pedig a Barcelona a „matracosokat” búcsúztató Cornella otthonában lép fel. Ismét a magyar férfi kézilabda-válogatottért szurkolhatunk, a mieink Brazíliával találkoznak az egyiptomi világbajnokságon. Lesz még jégkorong, golf és vízilabda is a csütörtöki műsorban. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.
részletek

Olasz Szuperkupa: CR 760. gólja után a Juventusé a trófea

Szerda este rendezték az olasz Szuperkupa-mérkőzést, amelyen a Juventus Cristiano Ronaldo és Álvaro Morata góljával 2–0-ra győzött a Napoli ellen, így 9. alkalommal hódította el a trófeát.
részletek

Suljicnak öt perc is elég volt; Bánhidi Bence: Mi vagyunk az esélyesek!

2021-01-21 17:33
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
részletek

Eddig drasztikus visszaesést hozott ez a tél az NB I piacán

2021-01-21 17:32
Most, hogy már kezdődik is az NB I tavaszi szezonja, úgy gondolom, érdemes egy kicsit összegezni azokat a tényezőket, amelyekben ez az idény – részben a világjárvány, részben a közelgő Európa-bajnokság, részben a Ferencváros kiváló nemzetközi kupaszereplése miatt – nagyban különbözhet az eddigiektől. Érdemes megvizsgálni, milyen hozadéka lehet és adott esetben milyen hátulütői lehetnek ennek futballszakmai és piaci értelemben. Paunoch Péter blogja – a játékosügynök szemével.
részletek

NBA: James Hardennel először kapott ki a Brooklyn

James Hardennel a soraiban először kapott ki a Brooklyn Nets, amely kétszeri hosszabbítás után 147–135-ös vereséget szenvedett a Cleveland Cavalierstől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A Houston Rocketstól érkező klasszis újabb tripla duplát ért el (21 pont, 10 lepattanó, 12 assziszt), Kevin Durant 38 pontot dobott (és 12 lepattanót jegyzett), a meccs hőse azonban 42 ponttal Collin Sexton volt a hazaiak részéről.
részletek

NB II: szorosabb kapcsolat, Barcikán folytatja a DVTK támadója

A 20 éves DVTK-játékos, Korbély Kristóf a tavaszi szezonban a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika együttesében futballozik kölcsönben – számolt be róla a klub honlapja.
részletek

Férfi kézi-vb: akár egy nagy visszatérőt is köszönthet első középdöntős ellenfelünk

2021-01-21 17:31
Brazília ellen indítja a középdöntőt a magyar válogatott az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokságon (kezdés: 18 óra, Tv: M4 Sport, élőben az NSO-n). A mieink a maximális négy pontot hozták magukkal, ám ez csak akkor ér valamit, ha a dél-amerikaiakat is legyőzzük. Még soha nem kaptunk ki a braziloktól, akiknek felkészülését a koronavírus-járvány és a szövetséget terhelő ügyek is nehezítették.