Az NBA keleti főcsoportjának döntőjében ismét legyőzte a Heat a Bostont.
részletek

NBA: ismét nyert a Miami a Boston ellen a keleti döntőben

2020-09-18 09:03
A Miami Heat 106–101-re legyőzte a Boston Celtics csapatát, és ezzel 2–0-ra vezet az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) keleti döntőjében.
részletek

Roland Garros: a US Open-bajnok Oszaka sérülés miatt nem indul

Térdszalagsérülés miatt nem indul a szeptember 27-én kezdődő francia nyílt teniszbajnokságon Oszaka Naomi, a US Open női bajnoka.
részletek

El: semmi extrát nem mutatott a Malmö, túlságosan respektáltuk ellenfelünket – Bódog Tamás

Az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában búcsúzott a Budapest Honvéd a nemzetközi porondtól, miután hazai pályán 2–0-ra kikapott a Malmőtől. A találkozó után a két vezetőedző és Baráth Botond értékelt.
részletek

FFT: megjelent a FourFourTwo új lapszáma – ismét nyomtatva!

2020-09-18 09:02
Már kapható az újságárusoknál a FourFourTwo magazin 127., avagy 2020 októberi száma!
részletek

NHL: keletről a Tampa Bay jutott be a fináléba

A Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a New York Islanders csapatát, és 4–2-es összesítéssel bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjébe.
részletek

NFL: remek clevelandi futójáték, nyeretlen maradt az idei 1/1-es

A Cleveland Browns 35–30-ra legyőzte a Cincinnati Bengalst az NFL alapszakaszának 2. fordulójában, a Csütörtök Esti Rangadón.
részletek

Tizenhét pontos hátrányból nyert, 2–0-ra vezet a Miami

Hatalmas hátrányból állt fel a Miami Heat, a Boston Celtics kiengedte a kezéből ezt a mérkőzést és elvesztett egy újabb szoros végjátékot az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.
részletek

Tenisz: Lenyűgözte Budapest – exkluzív interjú Billie Jean Kinggel

A 12-szeres egyéni Grand Slam-győztes Billie Jean King csodálatosan érezte magát februárban fővárosunkban, és egyelőre nem tudja elhinni, hogy róla nevezik el a Fed-kupát.
részletek

El: Bernd Storck szerint a DAC megérdemelten jutott tovább

A DAC csütörtökön az Európa-liga második selejtezőkörében 5–3-ra legyőzte a cseh FK Jablonecet, így története során először nyert még két nemzetközi kupapárharcot egy idényben. Bernd Storck vezetőedző roppant elégedett volt a látottakkal.
részletek

Kikapott a Honvéd a Malmőtől és búcsúzik az Európa-ligától

Két góllal jobb volt a svéd csapat.
részletek

30 millió embert fenyeget éhhalál, a milliárdosok vagyona megmenthetné őket

2020-09-18 08:05
Az Élelmezési Világszervezet főigazgatója a leggazdagabbakat célozta meg szavaival.