US Open: Serena Williams 14. alkalommal került az elődöntőbe

2020-09-10 01:05
A New Yorkban zajló US Open női egyesének negyeddöntőjében a tornát korábban hatszor megnyerő Serena Williams 2 óra 14 perc alatt döntő játszmában múlta felül a torna legváratlanabb szereplését bemutató Cvetana Pironkovát, s jutott pályafutása során 14. alkalommal az elődöntőbe Flushing Meadowsban.
részletek

Bayern: nem marasztalták Perisicet, visszatér az Interhez

Ivan Perisic a kölcsönév lejártát követően a Bayern München labdarúgócsapatától visszatér az Internazionaléhoz.
részletek

Férfi kézi NB I: 16 gólos Telekom Veszprém-siker a városi rivális ellen

2020-09-10 01:04
A férfi kézilabda NB I 2. fordulójában a Telekom Veszprém 37–21-re legyőzte az újonc Veszprémi KKFT-t.
részletek

PL: Angliában folytatja a PSG kapusa – hivatalos

Az angol Premier League-ben szereplő Fulham FC a hivatalos honlapján jelentette be Alphonse Areola érkezését. A Paris Saint-Germain kapusa egyéves kölcsönben folytatja a londoniaknál, és ha beválik, az angolok végleg meg is szerezhetik a játékjogát.
részletek

Légiósok: Vadócz klubja ikszelt, Szoboszlaié tíz góllal nyert

2020-09-10 01:03
Az uruguayi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában Vadócz Krisztián együttese, a Penarol idegenben gól nélküli döntetlent játszott a River Plate-tel. A magyar középpályást nem cserélték be a mérkőzésen.
részletek

Real Madrid: Bale ingyen távozhat, sőt még fizetnének is neki

Angol lapinformációk alapján egy lépéssel közelebb került a klubváltáshoz Gareth Bale, akit még 2022 nyaráig köt szerződése a Real Madridhoz.
részletek

Férfi vízilabda ob I: otthon nyert a Honvéd és az UVSE

Többek között Ekler Bendegúz és Hosnyánszky Norbert négy góljának köszönhetően a Budapesti Honvéd hazai pályán 11–9-re nyert a Szentes ellen a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában. A szerdai játéknap másik mérkőzésén az UVSE 11–8-ra legyőzte a Tatabányát.
részletek

PL: a kormány felülvizsgálja a szurkolók visszatérésének tervét

A brit kormány bejelentette, hogy felülvizsgálja a sporteseményekkel kapcsolatos nézőszámokat, így kétségessé váltak a labdarúgó Premier League tervei.
részletek

Nikolics fontos gólokra vágyik; Rajtol az NFL-idény

2020-09-10 01:02
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
részletek

Férfi kézilabda: Luc Abalo megérkezett Elverumba – képek

A norvég Elverum férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a világklasszis francia szélső, Luc Abalo megérkezett Norvégiába.
részletek

US Open: Medvegyev legyőzte Rubljovot, ismét elődöntős

2020-09-10 01:01
A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének utolsó előtti negyeddöntőjében a két orosz, a tizedik kiemelt Andrej Rubljov és a 3. helyen rangsorolt Danyiil Medvegyev találkoztak és vívtak egymással egy háromszettes, két és fél órás mérkőzést, amelyet a tavalyi döntős Medvegyev nyert meg 7:6, 6:3, 7:6-ra.
részletek

3 érzéki smink őszre

Ősszel ahogy a ruhatárunkat, úgy a sminkünket is lecseréljük. Szerencsére a szezon sminktrendje igen változatos, így mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Mutatunk 3 érzéki sminket, melyek nappalra és estére egyaránt kitűnő választás.
részletek

Remeg a trón az UVSE alatt, de vajon össze is roskad?

2020-09-10 00:02
Színvonalas csatákat és meglepő eredményeket hozott a női vízilabdázók Magyar Kupájának bronz- és aranymérkőzése. A Dunaújváros megérdemelten védte meg címét.