Női kosár NB I: „Kicsit olyanok voltunk, mint az egri vár hős védői”

2020-10-25 05:08
Az TFSE-MTK remek első negyedbeli teljesítményének nagyban köszönhetően 78–63-ra legyőzte idegenben az ELTE BEAC Újbudát a női kosárlabda NB I-ben, a házigazdát edző Balogh Judit csapatát az egri vár hős védőihez hasonlította.
részletek

FFT: Nem én, a béna ikertesóm védett a németek ellen – Júlio César

Kedvcsinálónak néhány részlet a FourFourTwo magazin Júlio Césarral készített interjújából.
részletek

Vuelta: Wellens nyert szökésből, az éllovas a negyedik lett

Tim Wellens nyerte meg a Vuelta a Espana ötödik szakaszát szombaton, összetettben változatlanul a címvédő Primoz Roglic áll az élen.
részletek

A Dinamo is legyőzve, sorozatban negyedszer nyert a Sepsi

2020-10-25 05:07
Négyes győzelmi sorozatnál tart immár a román élvonalban a Sepsi OSK, amely szombat este hazai pályán nyert az elmúlt hetekben spanyol légiósok sorával erősítő, ám összeszokottságban és csapatjátékban a székelyföldiektől messze elmaradó Dinamo ellen.
részletek

Női kézi BL: még a 2–11-es széria is belefért a Metznek

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a francia Metz hazai pályán 31–29-re legyőzte a dán Esbjerget.
részletek

Bayern: Davies bokasérülést szenvedett, hosszú kihagyás vár rá

Alphonso Davies bokasérülést szenvedett a Bayern München szombati bajnoki mérkőzésén a Frankfurt ellen. A címvédő bajorok azóta hivatalos oldalukon számoltak be a kanadai védő állapotáról, aki 6-8 hét kihagyásra számíthat.
részletek

Erste Liga: a MAC és a Ferencváros is idegenben nyert

A MAC Újbuda Nagy Krisztián harmadik harmadban szerzett góljával 5–4-re legyőzte a Dunaújvárost idegenben a jégkorong Erste Ligában. A Ferencváros is idegenben nyert, Győrben múlta felül a Titánokat 5–3-ra.
részletek

Férfi kézi NB I: hattal is vezetett, mégsem nyert a Cegléd

2020-10-25 05:06
A férfi kézilabda NB I-ben a Cegléd hazai pályán 22–22-es döntetlent játszott a már hatgólos hátrányban is lévő Orosházával. A házigazdánál Pásztor Ákos, a vendégeknél Tóth Károly jutott el öt gólig.
részletek

Férfi kosár NB I: az Atomerőmű zsinórban harmadszor nyert

A férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján a Kaposvár 79–63-ra legyőzte a Kecskemétet, míg az Atomerőmű 90–84-es sikert aratott az OSE felett.
részletek

Liga 1: a Sepsi kétgólos győzelmet aratott otthon

A Sepsi OSK 2–0-ra legyőzte a Dinamo Bucuresti-et a Liga 1 8. fordulójában rendezett találkozón.
részletek

La Liga: a Sevilla kikapott hazai pályán az Eibartól

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának szombati játéknapján a Sevilla hazai pályán 1–0-ra kikapott az Eibartól, míg az alapítása 100. évfordulóján pályára lépő Osasuna egy tizenegyesgóllal legyőzte az Athletic Bilbaót (1–0).
részletek

PL: nem bírt egymással a Manchester United és a Chelsea

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Manchester United hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Chelsea-vel.
részletek

Bundesliga: Haaland és Sancho remekelt, BVB-siker a Schalke ellen

A Borussia Dortmund hazai pályán 3–0 megverte a Schalkét a Bundesliga 5. fordulójában megrendezett Ruhr-vidéki derbin.