Tenisz: Nadalé a legrangosabb spanyol sportkitüntetés

2020-10-14 00:02
Tizenharmadik Roland Garros-sikere után a sportolóknak adható legrangosabb kitüntetéssel ismerték el hazájában, Spanyolországban a teniszező Rafael Nadalt.
részletek

NL, A-liga: hatgólos döntetlen a német–svájcin, bravúros ukrán siker a spanyolok ellen

A német labdarúgó-válogatott kétgólos hátrányból felállva 3–3-as döntetlenre végzett a svájciakkal szemben, míg az ezer sebből vérző ukránok meglepetésre 1–0-ra megverték a spanyolokat a Nemzetek Ligája A-liga 4. csoportjában.
részletek

Videó: sarokkal is egy! Gnabry különleges gólja a hatodik

Sok mindent lehet mondani a Németország–Svájc Nemzetek Ligája-találkozóra, de azt nem, hogy unalmas lenne! Serge Gnabry a 60. percben már a meccs hatodik gólját (3–3) szerezte, ráadásul nem is akárhogy: sarokkal!
részletek

Női kézi Eb: „Ez nonszensz” – felháborodás a női bírók miatt

Mint arról beszámoltunk, kizárólag női játékvezetők tevékenykednek majd a női kézilabda Európa-bajnokságon, amelyre decemberben kerül sor Norvégiában és Dániában. Erre korábban nem volt példa, sokak tetszését pedig nem is nyerte el a döntés.
részletek

Női kézi BL: Neagu felgyógyult, a Fradi ellen térhet vissza

A Gazeta Sporturilor bukaresti sportlap beszámolója szerint kigyógyult a koronavírusból Cristina Neagu, a CSM Bucuresti női kézilabdacsapatának klasszisa, aki így ott lehet a vasárnapi, Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen.
részletek

Videó: tökéletes emelés, csúnyán átverte Neuert a svájci

Nem akármilyen góllal duplázta meg előnyét a 26. percben Németország ellen a svájci labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligájában! Az Atalanta játékosa, Remo Freuler ugyanis tökéletesen mérte fel a helyzetet, és úgy emelte át Manuel Neuer felett a labdát, hogy esélye sem volt a németek ikonjának védeni!
részletek

Erste Liga: a Gyergyó ellen szerezte meg első pontjait az UTE

Szétlövés után az Újpest 4–3-ra legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján – tudósított a mérkőzésről az MTI. Eközben az első kilenc percben négy gólt szerző társbajnok SC Csíkszereda 10–4-re győzött a Dunaújvárosi Acélbikák otthonában.
részletek

Vitorlázás: Vadnai Jonatán volt a legjobb magyar

Tizedik helyével Vadnai Jonatán szerepelt a legjobban a magyarok közül a Gdanskban rendezett vitorlázó Laser Európa-bajnokságon.
részletek

Őrült gólváltások után ismét ikszelt egymással Németország és Svájc

részletek

NL: hat év és 40 vereség után San Marino ismét pontot szerzett

A labdarúgó Nemzetek Ligájában a D-liga 1. csoportjának 4. fordulójában sokáig úgy tűnt, Lettország negyedik mérkőzése is döntetlennel zárul, Málta azonban a 96. percben szerzett góljával három ponttal távozhat Rigából. A 2. csoportban San Marino gól nélküli döntetlent játszott Liechtenstein vendégeként, így megszakította 40 mérkőzéses vereségsorozatát.