Hétvégi matek: lehangoló foglalkoztatottsági adatok

Résen a présen: kevesebb termés, jobb minőség

A szőlőtermelők szemszögéből nem is az ár, hanem a mennyiség jelenti a legnagyobb gondot.

Az augusztusi csökkenéssel idén már negyedszer csökkent az üzletek forgalma.
részletek

A Loki hamar elhitte, hogy nyert, és erre ráfizetett

2020-10-05 10:19
A sérülésektől, betegségtől tizedelt Soroksár a második félidőben meglepte a listavezetőt, és nemcsak egyenlített, több nagy ziccert is kidolgozott. A DVSC csak 1–1 után kezdett el ismét futballozni, de ez már kevésnek bizonyult a győzelem kivívásához.
részletek

Barcelona: visszavásárolnák Manchesterből a saját nevelésű védőt

Az FC Barcelona visszavásárolná saját nevelésű labdarúgóját, Eric Garcíát a Manchester Citytől.
részletek

Magabiztosan hozta a kötelezőt a Békéscsaba

2020-10-05 10:18
A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Debreceni EAC a Békéscsabát látta vendégül. A tabella utolsó előtti helyén álló hazaiak nem tudtak meglepetést okozni, a viharsarkiak erőt sugárzó játékkal vitték el a három pontot a Nagyerdei Stadionból.
részletek

Három perc alatt döntött a Budaörs Dorogon

Sorozatban harmadszor aratott győzelmet a Budaörs, amely ezúttal a Dorog otthonából hozta el mindhárom pontot. A mérkőzés végeredménye alig húsz perc alatt kialakult, Kékesi Alexander fejjel, Petneházi Márk szabadrúgásból talált a hazai kapuba.
részletek

Roland Garros: Nadal 14-edszer, Thiem óriási csatában negyeddöntős

Rafael Nadal három sima játszmában, 6:1, 6:1, 6:2-re megverte az amerikai Sebastian Kordát, így 14. alkalommal jutott be a francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros) a legjobb nyolc közé. A salakkirály a negyeddöntőben a 19 éves olasz Jannik Sinerrel játszik.
részletek

Női NB I: Szombathelyen hagyott két pontot a Diósgyőr

2020-10-05 10:17
A DVTK 0–0-s döntetlent játszott Szombathelyen a Haladás-Viktóriával, míg az Astra HFC 5–0-ra legyőzte Üllőn a sereghajtó Kelen SC-t a női labdarúgó NB I 6. fordulójában vasárnap.
részletek

Egy gól döntött, de a Topolya húzta a rövidebbet

A szerb Szuperliga 10. fordulójában az újvidéki Proleternek egy gól is elég volt, hogy legyőzze a Topolyát. A vendégek hiába próbáltak meg mindent, a hazai csapat remekül védekezett, és megőrizte a kapuját a góltól.
részletek

NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba

2020-10-05 10:16
Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.
részletek

Összeomlott a United védelme, fél tucatot vágott a Spurs

Az angol Premier League 4. fordulójában a Tottenham Hotspur 6–1-re diadalmaskodott a Manchester United otthonában, úgy, hogy a második percben a hazaiak egy büntetőből vezetést szereztek, de a hetedikben már a vendégeknél volt az előny.