Légiósok: két Szoboszlai-assziszt, 7–1-re nyert a Salzburg

2020-10-05 10:16
Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 4. fordulójában a címvédő Red Bull Salzburg hazai pályán 7–1-re legyőzte a Hartberget. A salzburgi együttes magyar középpályása, Szoboszlai Dominik kezdőként 58 percet játszott, és két gólpasszt jegyzett.
részletek

PL: három perc alatt két gól, kiszenvedte az Arsenal a sikert

2020-10-05 10:15
Az Arsenal 2–1-re legyőzte hazai pályán a Sheffield Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában vasárnap.
részletek

NB I: a Honvéd idegenben vágott négy gólt a Zalaegerszegnek

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Budapest Honvéd 4–2-es győzelmet aratott a Zalaegerszegi TE otthonában. A vendégek az első három góljukig magabiztosan irányították a mérkőzést. Ezt követően hiába jöttek vissza a meccsbe a hazaiak, már csak szépítő gólokra futotta a végül négy találatot szerző fővárosiak ellen.
részletek

Ligue 1: három góllal nyert Strasbourgban a listavezető Lille

A Lille sima győzelemmel folytatja menetelését a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1).
részletek

Női foci: a Barcelona nyerte a történelem első el Clásicóját

A Real Madrid női labdarúgócsapata első tétmérkőzésén 4–0-ra kikapott a Barcelonától a spanyol bajnokságban vasárnap.
részletek

La Liga: harmadszor nyert a Real, ezúttal a Levante ellen

2020-10-05 10:14
A Real Madrid idegenben 2–0-ra megverte a Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában.
részletek

Giro d'Italia: Ulissi nyerte a szakaszt, Valter Attila 44.

Diego Ulissi nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny második szakaszát, Filippo Ganna megtartotta a rózsaszín trikót, míg Valter Attila a mezőnnyel megérkezve 44. helyen ért célba – írja az MTI.
részletek

Bundesliga: először nem nyert az idényben az Augsburg

A Wolfsburg otthon gól nélküli döntetlent játszott az Augsburggal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.
részletek

Erste Liga: a hosszabbításban kapott ki a Ferencváros

Az FTC-Telekom hosszabbítás után 2–1-re kikapott a Gyergyótól, míg a Csíkszereda 5–2-re legyőzte a Vasast a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján – írja az MTI.
részletek

Atlétika: Shura Kitata nyerte a londoni maratonit a férfiaknál

Csalódás és meglepetés, ez a két szó összegzi a legjobban a 2020-as londoni maratonit.
részletek

Videó: az MU védelme „hozta össze” a Spurs gólját

Hét perc elteltével már három gólt is láthattunk a Manchester United és a Tottenham Premier League-mérkőzésén. A Spurs első gólja meglehetősen komikus körülmények között született: Harry Maguire, Eric Bailly és Luke Shaw közös ügyetlenkedése után Tanguy Ndombele talált a kapuba.
részletek

NB III: Tatabányán folytatódott a balatonfüredi csoda

A tíz meccsen át nyeretlen Balatonfüred a listavezető után a tabella második helyezettjét is elkapta a Nyugati csoportban, a Kecskemét újabb botlását kihasználva a Ferencváros II beérte a Közép-csoportban az éllovast, míg Keleten a Tiszakécske–Eger csata helycserét hozott a tabella 2. és 3. helyezettje között. A labdarúgó NB III 12. fordulójának eredményei.
részletek

Ha Lewandowski beindul, a döntetlenre sem elég három gól a Bayern ellen

Hihetetlen mérkőzésen, a négygólos Robert Lewandowski vezérletével nyert a Bayern a Bundesliga 3. fordulójában a Hertha ellen hazai pályán. A berliniek kétszer is felálltak a padlóról, de mégsem nyerhettek, mert a lengyel csatár ellenállhatatlan volt (4–3).
részletek

Serie A: két gól, két piros lap – iksz a Lazio–Interen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lazio és az Inter 1–1-es döntetlent játszott egymással.
részletek

Kerékpár: korán ünnepelt a világbajnok, Roglic lesprintelte – videó

2020-10-05 10:13
Primoz Roglic emlékezetes hajrában nyerte meg a Liege–Bastogne–Liege klasszikus egynapos országúti kerékpáros-viadalt, amelyen Peák Barnabás személyében először indult magyar résztvevő – írja az MTI.