Serie A: Rafael Leao duplázott, nyert a Milan

2020-10-05 10:10
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján az AC Milan hazai pályán 3–0-ra legyőzte az újonc Speziát.
részletek

A Barcelona nem tudta legyőzni odahaza a Sevillát

2020-10-05 10:09
A La Liga 5. fordulójában 1–1-re végződött a Barcelona és a Sevilla parázs rangadója.
részletek

Öttusa ob: harmadszor győzött Alekszejev Tamara

Harmadik országos bajnoki címét szerezte meg az öttusázó Alekszejev Tamara, aki 2014 és 2019 után állhatott fel ismét a dobogó felső fokára.
részletek

NB I: kiütéssel nyert a Fehérvár az Újpest ellen

2020-10-05 10:08
Gól nélküli félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négy gólt rámolt be az Újpestnek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben szépíteni tudtak (5–1).
részletek

NB I: hátrány volt a Puskásnak a vezetés; Rebrov sok sikert kívánt a válogatottnak

A Ferencváros hátrányból fordítva, 2–1-re győzte le hazai pályán a Puskás Akadémiát. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.
részletek

Rali: Herczig és Érdi kaotikus, de eredményes futamon van túl

Melós verseny volt, tele váratlan kihívásokkal. A két magyar induló, az ötödikként végző Herczig Norbert és az ERC2-ben nyerő ifj. Érdi Tibor azonban elégedett lehet.
részletek

Női röplabda: nagy csatában nyerte a Békéscsaba a rangadót

2020-10-05 10:07
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a női röplabda Extraligában. A forduló rangadóján, fordulatos meccsen a vendég Békéscsaba győzött az ötödik játszmában a Vasas otthonában, míg az újoncok csatáján a Szent Benedek hazai pályán nyert 3:1-re a Diósgyőr ellen.
részletek

Női kézilabda: Kurtovic remekelt, tornát nyertek a norvégok

A Golden League elnevezésű női kézilabdatorna harmadik, egyben utolsó játéknapján Norvégia Montenegrót, Dánia pedig Franciaországot győzte le.
részletek

Ligue 1: 24 kísérlet a négy ellenében – tíz emberrel is kihúzta Lyonban az OM

A Lyon óriási mezőnyfölényben futballozott, ám hiába a több mint 70 percnyi emberhátrány, a Marseille kihúzta 1–1-es döntetlennel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának rangadóját.
részletek

La Liga: a Sevilla 1–1-re végzett a Barcelona otthonában

részletek

PL: Adrián hétszer kapitulált – 57 éve nem ruházták meg úgy a Poolt, mint most

Nem elírás: az Aston Villa hazai pályán 7–2-re legyőzte a címvédő Liverpoolt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában.
részletek

NFL: mínusz 17-ről nyert a Bucs, megvan az 1/1-es első sikere

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) negyedik fordulójában a New Orleans diadalmaskodott a Detroit Lions felett, míg a Baltimore Ravens a Washington Football Teamet, a Tampa Bay Buccaneers pedig a Los Angeles Chargerst múlta felül.
részletek

NB I: Igaz, hogy egy újpesti sohasem adja föl, de ma... – Rogan

2020-10-05 10:06
Gól nélküli első félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négyet vágott az Újpest FC-nek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben legalább szépíteni tudtak. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.