Az épületet lakhatatlanná tette, a tulajdonosok ideiglenesen rokonokhoz költöztek.

Megfúrta a család házépítését az önkormányzat, és mivel nem építkeznek, most jól meg is adóztatnák őket

A XI. kerületi ingatlan tulajdonosát nagyon kihozták a sodrából.
részletek

Kajak-kenu vk - Négy dobogós hely 5000 méteren, 15 éremmel zárt a hazai csapat

2024-05-13 10:01
A leghosszabb távon a kenusoknál a férfiak között a favorit Adolf Balázs fölényes diadalt aratott, a nőknél pedig az 1000 méteren is győztes Kisbán Zsófia nyert.
részletek

Így néz ki az a nappali, ahova benyargalt egy nyerges vontató Enying Fő utcáján - képek

2024-05-13 09:01
A jármű ledöntötte a ház téglafalát, amely a nappaliba omlott. A baleset idején senki sem tartózkodott az épületben.
részletek

Magyarországon berobbant az aranyláz, az MNB dúskál a tartalékban

2024-05-13 08:03
A Magyar Nemzeti Banknál valóban arany, ami fénylik. Ráadásul nem is kevés.
részletek

Megérte várni: ömlik a pénz a magyar vállalkozásokra

Jut bőven pályázati forrás digitális és zöldátmenetre, illetve egészségiparra is.
részletek

Orbán Balázs: Nem veszélyeket, hanem lehetőségeket látunk Kína nagyhatalommá válásában

2024-05-13 08:02
Szerinte a kétoldalú kapcsolatokra koronaékszerként tekint a kormány.
részletek

Elképesztő áron kínálják a lángost a Balatonon

Van, ahol háromezer forintnál is többet kell fizetni érte.
részletek

Eladták a Kádár János sofőrjéből milliárdossá lett Bócsi András kastélyát

A néhai tulajdonosnak gyerekkorában tetszettek meg a soktornyú kastélyok.
részletek

Lemondott a Pénztárszövetség elnöke

Nagy Csaba 2020 óta töltötte be a pozíciót.
részletek

Masszív pénzeső Magyarországon, ilyet még nem láttunk

Erős hátszelet kapott a forint.
részletek

Több mint másfélezer futó áll rajthoz pünkösdkor a legnagyobb magyar terepfutó versenyen

2024-05-13 04:01
A leghosszabb táv a 111 kilométeres Ultra-Trail Hungary, a legrövidebb pedig a Vertical 500.
részletek

Kajak-kenu vk - Kopasz győzött, három magyar érem szombaton délután

A magyar versenyzők egy arany- és két bronzérmet szereztek a szombat délutáni döntőkben a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen.