NB II: koronavírusos két Szpari-játékos, de lesz meccs vasárnap

2020-09-27 02:07
Két labdarúgója megfertőződött a koronavírussal, ennek ellenére a Nyíregyháza Spartacus vasárnap pályára lép Kaposváron a Szentlőrinc vendégeként az NB II 10. fordulójában – számolt be róla a szabolcsi klub a hivatalos honlapján.
részletek

Kerékpár: Van der Breggen duplázott az országúti vb-n

Anna van der Breggen duplázott az országúti kerékpárosok imolai világbajnokságán, mivel az időfutamban elért sikerét követően szombaton szóló szökésből diadalmaskodott a női mezőnyversenyben is, melyben Vas Kata Blanka az 54. helyen ért célba.
részletek

La Liga: hazai pályán ikszelt az újonccal a Valencia

A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának (La Liga) harmadik fordulójában a Valencia hazai pályán fogadta az újonc Huescát, és hiába volt esélyesebb, nem tudott nyerni, sőt a helyzetek alapján örülhet a döntetlennek (1–1).
részletek

Légiósok: Holman Dávid 30 perc alatt duplázott – videó

Holman Dávid remekelt a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján – a Slovan Bratislava magyar válogatott támadója a két gólja mellett kiosztott egy gólpasszt is, csapata pedig 5–0-ra győzött a Ruzomberok (Rózsahegy) ellen. Bese Barnabásék (Leuven, Belgium) és Szoboszlai Dominikék (Salzburg, Ausztria) is nyertek.
részletek

Férfi kosár NB I: hét fordulót is halaszt a Pécsi VSK

2020-09-27 02:06
A PVSK-Veolia első hét fordulóbeli mérkőzését elhalasztották a férfi kosárlabda NB I-ben.
részletek

Gól a 97. percben, az Eszék legyőzte a HNK Goricát

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 6. fordulójában az NK Osijek (Eszék) hazai pályán 2–1-re legyőzte a HNK Goricát.
részletek

Ligue 1: negyedik győzelmét is megszerezte, élre állt a Rennes

A francia labdarúgó-bajnokság élvonalának (Ligue 1) ötödik fordulójában a Rennes idegenben aratott háromgólos győzelmet a Saint-Étienne felett (0–3), ezzel pedig élre állt a tabellán. A játéknap másik összecsapásán a Marseille a 95. percben mentett pontot a Metz ellen.
részletek

PL: nem várt botlás, a Chelsea-től csak ikszre futotta az újonc ellen

A Chelsea nagy meglepetésre 3–3-as döntetlent játszott az újonc West Bromwich Albionnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában.
részletek

Röplabda: brazil légióst szerződtetett a Kazincbarcika

2020-09-27 02:05
Brazil szélső ütővel erősített a röplabda magyar bajnok Vegyész RC Kazincbarcika. Guilherme Ferreira da Silva, azaz Mineiro az idény végéig szóló szerződést írt alá.
részletek

NB I: Könyves-dupla, két 11-es, nyert a ZTE a DVTK ellen

A labdarúgó NB I 5. fordulóban a Zalaegerszeg hazai pályán Könyves Norbert duplájának köszönhetően 3–1-re legyőzte a Diósgyőrt.
részletek

Norvégia: ismét kikapott a Ferencváros elleni BL-visszavágót váró Molde

Ismét vereséget szenvedett a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-visszavágóra készülő Molde a norvég labdarúgó-bajnokság élvonalában. A címvédő hazai pályán kapott ki a Sandefjordtól 1–0-ra.
részletek

Serie A: idegenbeli sikerrel kezdett a Lazio

Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) második fordulójában lépett először pályára az előző idényt negyedik helyen záró Lazio, a fővárosiak kétgólos sikert arattak Cagliariban (0–2). A másik szombat kora esti meccsen az újonc Benevento 3–2-re legyőzte a Sampdoriát egy hajrában szerzett bombagóllal.
részletek

Bundesliga: már 18 bajnoki óta nyeretlenül – újabb Schalke-zakó

Folytatódott a Schalke 04 január óta tartó szörnyű sorozata a Bundesligában: a gelsenkircheni alakulat 3–1-re kikapott otthon a Werder Brementől az új idény 2. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
részletek

Női kézi BL: tízzel nyert a CSZKA, Mörk remekelt a Vipersben

A CSZKA Moszkva 30–20-ra megverte a Ramnicu Valceát, míg a Borussia Dortmund 26–25-re nyert a Podravka Koprivnica vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a B-csoportban.