Eldőlt Szalah sorsa a Liverpoolnál

2018-07-03 05:02
Az egyiptomi futballista "új, hosszú távra szóló" szerződést kötött a labdarúgó Premier League-ben legutóbb negyedik Liverpollal.
részletek

Maradona arcképét vágatta a hajába egy férfi – fotók

Az újvidéki férfi tarkójáról figyel most már a legendás argentin focista.
részletek

Ötvenen belül Fucsovics

Fucsovics Márton egy helyet javítva a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.
részletek

Belgium a sírból hozta vissza, Brazília viszonylag simán jutott tovább

Semmi garancia nem volt arra, hogy a focivébé két legkomolyabb esélyesének tartott Brazília és Belgium játékát nem teszi majd tönkre Mexikó és Japán. Brazília vette az akadályt, végül pedig Belgium is, pedig Japán fél lábbal már a nyolc között érezhette magát. Ez volt a vébé 19. napja.
részletek

A dicsőséges rohangászástól a totális futballig

A modern futball története során nemcsak a csapatok felállása változott sokat, hanem több evolúciós állomás során az is eldőlt, hogy az egyéni teljesítményekre építő játéknál jobb a csapatmunka, a szüntelen védekezésnél többet ér a támadás.
részletek

Belgiumból úgy kellett kiverni a gólokat, Neymaréknak enélkül is ment

2018-07-03 05:01
Azt sejtettük, hogy Mexikó nem tud majd Neymaréknak ellenállni. Azt viszont nem, hogy Japán ennyire keresztbe tesz Belgiumnak. Ez ment ma a focivébén a legjobb 16 között.
részletek

Óriási meccset játszott Belgium és Japán: 0-2-ről fordítva győztek Lukakuék

Az első félidő belga fölénye után a japán csapat gólgyártásba kezdett, előbb Haragucsi, majd Inui talált be Courtois hálójába, amit a belgáknak húsz perc alatt sikerült ledolgozniuk. Az utolsó utáni percben sikerült a belgáknak megszerezniük a vezető, és egyben győztes gólt.
részletek

Babos Tímea az első körben kikapott Wimbledonban

Babos Tímea a hétfői első fordulóban búcsúzott egyesben a wimbledoni teniszbajnokságon.
részletek

Neymar-gól, Firmino-gól, brazil továbbjutás Mexikó ellen

Neymar góljával szerzett vezetést Mexikó ellen Brazília, majd Firmino kettőre növelte az előnyt, 2-0 lett a végeredmény is. Végig a kezükben tartották a meccset, az ellenfél valódi veszélyt nem jelentett a kapujukra. Ezzel Brazília jutott tovább a legjobb nyolc csapat közé a focivébén.
részletek

Nem Hierro csapata volt, és nem is tudta, hogy nyúljon hozzá – a spanyol búcsú tíz oka

Sem magabiztos kapus, sem igazi vezéregyéniség – nincs egy hete, hogy a Marca a német válogatott gyengeségeit vette sorra. Talán maguk sem gondolták, hogy ilyen hamar eljön az idő, és a saját tizenegyük kerül górcső alá. Pedig így lett, és a tünetek is nagyon hasonlóak.
részletek

Belgium a magyar foci csalóinak üzen ma este

Ezen a vébén bármi megtörténhet, a japán továbbjutást kivéve – gondolhatnánk, ha oktondi módon figyelmen kívül hagynánk, hogy Görögország is volt már Eb-győztes. A hvg.hu két munkatársa elmondja, miért az ő csapata fog nyerni a hétfőn 20 órakor kezdődő meccsen.
részletek

A tiki-taka halott, a kiesést meg köszönjék a Real Madridnak

A spanyol blama okait elemezzük. Ott van köztük az elöregedő játékosállomány, a rossz taktika, Hierro, Lopetegui és a Real Madrid vezetése is.
részletek

Felmentették a doppingvád alól, tekerhet Froome a Touron

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) felmentette a doppingvádak alól Chris Froome-ot.
részletek

Lenyűgözte Modric a horvát kapitányt

A dánok elleni büntetőpárbajban három lövést is védő Danijel Subasicot és a csapatkapitány Luka Modricot méltatta a Zlatko Dalic, a horvátok szövetségi kapitánya csapata negyeddöntőbe jutása után.
részletek

Végre valaki megmutathatná Neymarnak! De majd pont Mexikó fogja?

Vágóhídra küldik-e hétfőn a mexikói válogatottat azzal, hogy a brazilokkal eresztik össze őket? Kollégáink pontosan meg tudják mondani, hogy miért az ő csapatuk nyer majd. Előzetes a 16 órakor kezdődő Brazília–Mexikó-meccshez.