Egy nullkilométeres jogsival, nulla tapasztalattal egy 60 lóerős Punto és egy 600 lóerős AMG is ugyanúgy vezethető. Nincs ez így jól. Nagyon nincs. részletek
Nem kifejezetten aggódtak az Ausztriában látott gyengébb forma miatt az Aston Martin versenyzője, Fernando Alonso. A spanyol pilóta reméli, hétvégén, Silverstone-ban újra versenyképesek lehetnek.
The post Alonsót nem aggasztja az Aston Martin ausztriai gyengélkedése appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A Mercedes Forma-1-es csapatánál továbbra is szentül hiszik, legyőzhető a Red Bull a nyers tempó tekintetében az idei szezonban, ezért nem akarnak teljesen átállni a 2024-es versenyautó fejlesztésére.
The post A Mercedesnél hisznek abban, hogy verhető lesz idén a Red Bull appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Igyekszik megoldást találni a pályahatárok problémájára a Red Bull Ring – mindezt Helmut Marko, az energiaital-gyárosok tanácsadója árulta el egy interjúban.
The post Red Bull: Lesz megoldás a pályahatárok problémájára Spielbergben appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Sokáig bizonytalanság lengte körül a Forma-1-es Belga Nagydíjat, a száguldó cirkusz azonban szerdán bejelentette, a mezőny 2024-ben is ellátogathat majd Spába.
The post Nagy az öröm, jövőre is megrendezik az F1-es Belga Nagydíjat appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Különleges fényezésű versenyautóval vesz részt a hétvégi Brit Nagydíjon a Williams Forma-1-es csapata – a patinás istálló 800. nagydíját ünnepli.
The post Megmutatta ünnepi fényezését a Williams F1-es csapata appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A McLaren 2021-es Forma-1-es versenyautójával körözhetett az istálló tartalékversenyzője, Mick Schumacher.
The post Schumacher a McLaren autójával tesztelt Portimaóban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Szerda délután bejelentették a 2024-es Forma-1-es versenynaptárat: a program 24 versenyhétvégéből áll majd, az idény pedig Bahreinben kezdődik.
The post Hivatalos a 2024-es Forma-1-es versenynaptár! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Sikerült előrelépéseket tennie a hétvégi Osztrák Nagydíjon a Ferrari Forma-1-es csapatának, Charles Leclerc ugyanakkor pontosan tudja, tovább kell még fejlődniük, a nyers tempó tekintetében ugyanis egész egyszerűen lassabbak a Red Bullnál.
The post Leclerc: Fejlődünk, de nincs meg a tempónk a Red Bull ellen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek