Bár hivatalos kommunikáció továbbra sincs a tavalyi költséglimitet megszegő Red Bull lehetséges büntetésének ügyében, egy általában jól értesült német forrás azt állítja, megtudta, mi is áll abban a bizonyos elfogadónyilatkozatban, ami az energiaitalos csapat asztalán hever.
The post Ez lehet a büntetés, amit az FIA megpróbál elfogadtatni a Red Bull-lal appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A kétszeres világbajnok Fernando Alonso szerint nem fog komoly büntetést kapni a Red Bull Forma-1-es csapata azért, amiért 2021-ben megszegte a száguldó cirkusz pénzügyi szabályait. Alonso azt mondja, annak idején a Ferrarit is szabályszegésen kapták, mégsem vették el győzelmeiket.
The post Alonso a Red Bull-ügyről: A Ferrari is tilosban járt, mégsem vették el győzelmeiket appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A Ferrarik elsőségével zárult a Forma-1-es Amerikai Nagydíj pénteki nyitónapja, a szokatlan program miatt azonban most még nehezebb olvasni a szabadedzéseken látott eredményekből.
The post Ekkor lesz az F1-es időmérő Amerikában! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Reagált a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) szuzukai incidenssel kapcsolatban lefolytatott vizsgálatára az AlphaTauri versenyzője, Pierre Gasly. A francia pilóta azt mondja, dühös, mert továbbra is azt érzi, veszélybe sodorták az életét a helytelen döntésekkel a Japán Nagydíjon.
The post Gasly reagált az FIA jelentésére: Veszélybe sodorták az életem! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Néhány napja Miskolcon, most pedig Budapesten. De a Volánbusznak sem akaródzik forgalomba állítani a 15 milliárdért vásárolt, drága üzemanyaggal működő új MAN-eket. részletek