Díjat osztanak majd a Forma-1-ben a legtöbb előzésért – jelentette be a száguldó cirkusz kedden.
The post Jutalmazzák a legtöbbet előző versenyzőt a Forma-1-ben appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A legutóbbi versenyeken mutatott feltámadást követően nagy önbizalommal várja a 2021-es Forma-1-es idény folytatását a Mercedes csapata. Az istállót irányító Toto Wolff persze tudja, nagyon komoly csatát kell megvívniuk a Red Bull-lal a továbbiakban is.
The post A feltámadás után nagy az önbizalom a Mercedesnél a Belga Nagydíj előtt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Jól indult a 2021-es szezon Lando Norris és a McLaren számára, a brit pilóta pedig azt reméli, a remek formát sikerül átmenteni az idény második felére is.
The post Norris reméli, a szezon második felében folytatják majd a remeklést appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A Forma-1 jelenlegi topcsapatai sem lehetnek nyugodtak a 2022-ben bevezetésre kerülő új szabályok miatt – vélekedik Fernando Alonso, aki szerint semmi garancia nincs arra, hogy a jövő évtől kezdve ugyanazok a csapatok lesznek majd az élen, mint most.
The post Alonso: A Red Bull és a Mercedes is elszúrhatja jövő évi autóját appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek