A kiváló első szezon után még a télen szeretne egyeztetni Carlos Sainzcal a szerződéshosszabbításról a Ferrari csapatfőnöke, Mattia Binotto.
The post Binotto szeretne tárgyalni Sainzcal a folytatásról appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Nem lesz elnéző a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) új elnöke, Mohammed Ben Sulayem, ha kiderül, hogy Lewis Hamilton valóban megszegte a Forma-1 szabályait azzal, hogy kihagyta a csütörtöki díjátadó gálát.
The post Az FIA új elnöke nem lesz elnéző, ha Hamilton valóban megszegte a gálára vonatkozó szabályokat appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A Red Bull világbajnok versenyzője, Max Verstappen azt mondja, sok-sok évig szeretne még az osztrák istálló színeiben versenyezni. A holland pilóta csapattársát, Sergio Perezt is méltatta.
The post Verstappen: Sokáig szeretnék még a Red Bullnál versenyezni! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Itt nem csak matrica az M, sőt a Competition csomagot is megkapta ez a 6-os. Orrában ígéretes a V8 dupla turbóval. És ez egy igazi bajnok autója! részletek