Ismert előélet, megszakítás nélküli szerviztörténet és az összes javítás pont jegyzéke. Így vizsgálják át a flottás autót, mielőtt megvennéd. részletek
Még Bahreinbe utazása előtt megkapta a koronavírus elleni védőoltást a Red Bull Forma-1-es csapatának versenyzője, Max Verstappen.
The post Verstappen is megkapta a koronavírus elleni oltást appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
403 megtett körrel, azaz 2182 km-rel zárta az előszezoni tesztet a Ferrari Forma-1-es csapata Bahreinben, az istállót irányító Mattia Binotto pedig úgy érzi, elégedettek lehetnek az elvégzett munkával.
The post Ferrari: Számos területen fejlődtünk tavalyhoz képest appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Nehéz munka vár a Mercedes Forma-1-es csapatára, ha a két hét múlva esedékes Bahreini Nagydíjig meg akarja oldani azokat a problémákat, melyekkel a hétvégi teszt során szembesült – ezt mondta a német istálló mérnökigazgatója, Andrew Shovlin, aki szerint a versenytempó tekintetében a Red Bull jelenleg egyértelműen előttük jár.
The post Mercedes: Az adatok azt mutatják, nem vagyunk olyan gyorsak, mint a Red Bull appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Nem a tervek szerint alakult Sebastian Vettel számára a bahreini tesztprogram – a német versenyző azt mondja, mintegy 100 kör hiányzott még ahhoz, hogy jól felkészülten álljon rajthoz a két hét múlva esedékes Bahreini Nagydíjon.
The post Vettel: 100 kör hiányzott a megfelelő felkészüléshez appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Ha van poszterautó, amit nem fényesre polírozva kell elrakni a garázsba, hanem pályanapon nyúzni, akkor az a Porsche 911 GT3. Az első csak 1999-ben jelent meg, de voltak előzményei. részletek
Ugyan nem volt problémamentes a McLaren bahreini tesztje, mindkét versenyző, Lando Norris és Daniel Ricciardo is elégedetten távozik a zárónapot követően – és izgatottan várják a folytatást!
The post Ricciardo: Otthon érzem magam a McLarennél appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
113 megtett körrel zárta a Forma-1-es csapatok bahreini tesztjét vasárnap a Red Bull Racing csapata. Az osztrák istálló az utolsó napon Sergio Perezt és Max Verstappent is autójába ültette.
The post A versenyzők szerint remekül sikerült a Red Bull tesztprogramja appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Kimi Räikkönen, az Alfa Romeo Forma-1-es versenyzője úgy érzi, autójuk a tavalyi legjobb formájánál is jobb teljesítményt mutatott a bahreini teszten, így bízik benne, hogy „élesben”, a szezonnyitó nagydíjon is hasonló lesz a helyzet.
The post Räikkönen: Tavaly egyszer sem volt ilyen erős az autónk appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek