A kilencéves C4 Grand Picasso okozott meglepetést, de nem úgy. Viszont az olajkérdést komolyan kell venni, mert itt fokozottan nem mindegy, mit öntesz bele. részletek
Az attól is függ, hogyan hajt. Már persze, elektromosan, de ennél sokkal bonyolultabb a megoldás. De mekkora egy elektromos bringa hatótávja? részletek
A Red Bull motorsport-tanácsadója, Helmut Marko továbbra is úgy gondolja, jelenleg ők rendelkeznek a legütőképesebb csomaggal, így minden okuk megvan arra, hogy optimistán várják a bajnokság soron következő versenyeit. A szakember viszont dühös kissé, amiért Max Verstappen nem tudta tovább növelni előnyét az összetettben.
The post Marko: Ha Perez jobban rajtol, Hamilton őt is kiüti appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Rendkívül elégedetten nyilatkozott Sergio Perez teljesítményével kapcsolatban a Red Bull motorsport-tanácsadója, Dr. Helmut Marko. Ha a mexikói így folytatja, jövőre is az osztrák istállónál maradhat.
The post Red Bull: Perez nagyon jó csapatjátékos! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
„Igazán ígéretes” teóriája van a Mercedes Forma-1-es csapatának arra vonatkozóan, hogy miért nem szerepelt jól W12-es kódjelű versenyautója a legutóbbi versenyhelyszíneken.
The post A Mercedesnek „ígéretes teóriája” van a küszködéssel kapcsolatban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Meglehetősen éles kritikát fogalmazott meg a múlt vasárnapi Azeri Nagydíjjal kapcsolatban a versenyirányítás felé a McLaren Forma-1-es csapatát irányító Andreas Seidl.
The post Az F1-es versenyigazgatót bírálja a McLaren csapata appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A Mercedes Forma-1-es csapatának technológiai igazgatója, Mike Elliott elárulta, a maguk részéről mindent megtesznek azért, hogy legközelebb ne merüljön fel olyan probléma, mely a bakui versenyen Lewis Hamilton potenciális győzelmébe került.
The post A Mercedes mindent megtesz azért, hogy ne legyen több probléma azzal a bizonyos gombbal Hamilton kormányán appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek