A Red Bull Forma-1-es csapatát irányító Christian Horner azt mondja, nem kell elkapkodniuk a döntést, hogy megtartják-e Alexander Albont a 2021-es idényre, hiszen lényegében az összes többi ülés elkelt már a királykategóriában, így viszonylag könnyen találhatnak alternatívát.
The post Csak a szezonzáró után dönt Albonról a Red Bull? appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
November végéig szeretne döntést hozni jövőbeli motorjával kapcsolatban a Red Bull Forma-1-es csapata.
The post November végéig dönteni akar motorjáról a Red Bull appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Még a péntekinél is rosszabb körülmények fogadták a Forma-1 mezőnyét Isztambulban: a szombati utolsó szabadedzésen vizes pályán kellett körözniük a versenyzőknek, a leggyorsabb pedig Max Verstappen lett Charles Leclerc és Alex Albon előtt. Lewis Hamilton mért kört sem futott.
The post Megjött az eső: Verstappen az élen, Hamilton az utolsó helyen! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Sokévnyi kihagyás után ismét Törökországban vendégszerepel a Forma-1 mezőnye.
The post Ne maradj le! Ekkor lesz az F1-es időmérő Isztambulban! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Kiderítette a Pirelli, mi okozta Max Verstappen durrdefektjét a két héttel ezelőtti Emilia Romagna Nagydíjon.
The post Kiderült, mi okozta Verstappen imolai defektjét appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Soha nem volt még olyan trükkös edzése a Forma-1-ben Carlos Sainznak, mint a Török Nagydíj pénteki napján – erről azt követően beszélt, hogy az isztambuli nyitónapon egy 19. és egy 14. helyezéssel kezdett.
The post Sainz: Életem legfurcsább péntekje volt! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek