Ma lenne 31 esztendős Jules Bianchi, a 2015-ben tragikus baleset következtében elhunyt francia autóversenyző, akire ígéretes pályafutás várt a Forma-1-ben.
The post Ma lenne 31 éves Jules Bianchi appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Mexikóból Melfibe, Dél-Olaszországba költözött a Jeep Compass üzeme. A gyártó így gyorsabban válaszolhat az európai piac igényeire és a megnövekedett helyi keresletre. Be is mutatták a legújabb modelljüket, melyek megtekinthetőek a kiskunhalasi Jeep Márkakereskedésben (6400 Kiskunhalas, Keceli út 19-23.)
The post Egész Európában, így Kiskunhalason is egyre nő a Jeep népszerűsége appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Alexander Albonnak, a Red Bull versenyzőjének mozgalmas hétvégéje volt a Brit Nagydíjon, éppen ezért örül, hogy jövő héten is Silverstone-ban versenyezhetnek: így a mostani tapasztalatokból építkezhetnek.
The post Albon szerint nem érdemelte meg a büntetést appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Kimi Räikkönen, az Alfa Romeo versenyzője szerint fontos lenne tudniuk, hogy hol tudnak még fejlődni, miután a Brit Nagydíjon is a mezőny végén végeztek.
The post Räikkönen: Semmilyen szempontból nem ilyen versenyre számítottunk appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek