Max Verstappen elsőségével zárult a Forma-1-es Mexikói Nagydíj időmérő edzése, a holland azonban végül nem tarthatta meg rajtelsőségét egy sárga zászlós kihágás miatt. A pole pozícióból így Charles Leclerc startolhat a vasárnapi versenyen.
The post A legjobb fotók a Mexikói Nagydíj szombati napjáról appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Üzenetben kért tanácsot állandó versenymérnökétől, Peter Bonningtontól hétvégén, Mexikóban a Mercedes világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton. A szakember nem utazott el a csapattal erre a hétvégére, és kihagyja a soron következő austini versenyt is.
The post Hamilton SMS-ben kért tanácsot a hétvégét kihagyó versenymérnökétől appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Idén 7. alkalommal rajtolhat a pole pozícióból a Ferrari Forma-1-es csapatának ifjú titánja, Charles Leclerc.
The post Az F1-es Mexikói Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Daniel Ricciardo, a Renault versenyzője bosszús volt a Mexikói Nagydíj időmérőjét követően, miután csak a 13. rajtpozíciót szerezte meg.
The post Ricciardo remélte, hogy elveszik Verstappen körét appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
A 2019-es Forma-1-es idény 18. versenyét rendezik ma, Mexikóvárosban.
The post Ekkor rajtol az F1-es Mexikói Nagydíj appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Max Verstappen, a Red Bull F1-es versenyzője elveszítette a Mexikói Nagydíj pole pozícióját, miután nem lassított le az időmérő végén Valtteri Bottas balesete idején.
The post Íme a beszélgetés, amivel Verstappen lebuktatta magát appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Charles Leclerc, a Ferrari versenyzője úgy érzi, a Mexikói Nagydíj időmérő edzésén nem volt esélyük a pole pozícióra, mert a Red Bull sokkal erősebb volt náluk – végül azonban mégis az övé lett.
The post Leclerc: Nem lett volna esélyem a pole-ra appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek