Keddtől immár 2x2 sávon közlekedhetnek az autósok Budapest és Vác között azt követően, hogy átadták az M2-es gyorsforgalmi út egy közel 20 kilométer hosszú kibővített, illetve felújított szakaszát. részletek
A versenyző és a navigátor sem sérült meg komolyan, kisebb zúzódásokkal szálltak ki a Ford Fiesta R5-ből, amely ebből a szempontból kiválóan vizsgázott, hiszen megvédte a benne ülőket. részletek
Bár izgalmak tekintetében nem a múlt hétvégi, oroszországi verseny volt a legjobb az idényben, azért bőven voltak látványos momentumai a futamnak.
The post Videó: A legjobb onboard-felvételek az F1-es Orosz Nagydíjról appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Példátlannak nevezte a Ferrari-motorok elmúlt időszakbéli fejlődését a rivális Mercedes Forma-1-es csapatát irányító Toto Wolff.
The post Mercedes: Példátlan a Ferrari-motorok fejlődése appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Sebastian Vettel szerint a Ferrari oroszországi tempója láttán főhet a Mercedes feje, először fordult ugyanis elő az, hogy a nyers sebességet tekintve a maranellóiak az ezüstnyilak előtt jártak.
The post Vettel szerint főhet a Mercedes feje a Szocsiban látottak után appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek