Verstappen: Ez kemény menet volt, de ilyen Monaco

2023-05-29 02:04
Élete második monacói Forma-1-es futamgyőzelmét szerezte meg Max Verstappen, aki a változékony időjárás ellenére rajt-cél győzelmet aratott a hercegségben. Fernando Alonso sem tudta őt megingatni. The post Verstappen: Ez kemény menet volt, de ilyen Monaco appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Az eső sem tudta megállítani, Verstappen óriási előnnyel nyert Monacóban!

Max Verstappen magabiztos győzelmével zárult a 2023-as Forma-1-es idény hatodik versenye, a Monacói Nagydíj, ahol a futam utolsó harmadát esős körülmények között teljesített a mezőny. Fernando Alonso a 2. helyen ért célba a hercegségben, míg a dobogó legalsó fokára Esteban Ocon állhatott fel. The post Az eső sem tudta megállítani, Verstappen óriási előnnyel nyert Monacóban! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sajtóhír: A Haas F1-es csapatához csatlakozik az Alfa Romeo

2023-05-28 16:03
Sajtóértesülések alapján a Sauber jelenlegi névadó szponzora a 2024-es szezontól egy másik Forma-1-es kiscsapathoz, az amerikai Haashoz igazol. The post Sajtóhír: A Haas F1-es csapatához csatlakozik az Alfa Romeo appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Szafnauer reagált a kritikákra: Tudom, mi kell a sikerhez

A közelmúltban súlyos kritika érte az Alpine Forma-1-es csapatát az autómárka felsővezetősége részéről. Erre reagálva Otmar Szafnauer csapatvezető emlékeztette a főnökeit arra, mibe kerül a siker az F1-ben. The post Szafnauer reagált a kritikákra: Tudom, mi kell a sikerhez appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Horner: Fontos lenne változtatni Monaco vonalvezetésén

A Red Bull Forma-1-es csapatvezetője szerint a Monacói Nagydíj hosszú távú érdeke miatt nagy szükség lenne előzési lehetőségeket kialakítani a versenypályán. The post Horner: Fontos lenne változtatni Monaco vonalvezetésén appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sainz szerint fel kellene osztani a mezőnyt a monacói időmérőn

2023-05-28 11:03
A Ferrari versenyzője, Carlos Sainz szerint csoportokra kellene bontani a Forma-1 mezőnyét a monacói időmérőn, szerinte ugyanis túl nagy káoszt eredményez a nagy forgalom – különösen a Q1-ben. The post Sainz szerint fel kellene osztani a mezőnyt a monacói időmérőn appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Az F1-es Monacói Nagydíj rajtrácsa

Forma-1-es pályafutása 23. rajtelsőségét szerezte a Monacói Nagydíj szombati időmérő edzésén Max Verstappen. A címvédő mellől egy másik kétszeres világbajnok, Fernando Alonso startol majd. The post Az F1-es Monacói Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Ekkor rajtol a Forma-1-es Monacói Nagydíj

A 2023-as Forma-1-es idény hatodik versenyét rendezik ma, a helyszín pedig igazán impozáns, hiszen a mezőny a monte-carlói utcai pályán vendégeskedik. The post Ekkor rajtol a Forma-1-es Monacói Nagydíj appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Alonso száraz versenyt reméli, nem fog feleslegesen kockáztatni

Eső áztathatja a Forma-1-es Monacói Nagydíj vasárnapi versenyét, Fernando Alonso azonban jobban örülne annak, ha száraz pályán teljesíthetnék a 78 körös versenytávot. The post Alonso száraz versenyt reméli, nem fog feleslegesen kockáztatni appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Russell túlerőltette, amiért nagy árat fizetett

Ígéretesen kezdődött számára az időmérő, George Russell azonban végül csak a 8. rajtkockát szerezte meg a 2023-as Forma-1-es idény hatodik versenyhétvégéjén, Monte-Carlóban. The post Russell túlerőltette, amiért nagy árat fizetett appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Marko Perezt kritizálja a „hülye hiba” miatt

Versenyzőjét, Sergio Perezt kritizálta a mexikói időmérős hibája után a Red Bull motorsport-tanácsadója, Dr. Helmut Marko. The post Marko Perezt kritizálja a „hülye hiba” miatt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Monacói Nagydíj: A vasárnapi események percről perce

Két világbajnok foglalhat helyet a Forma-1-es Monacói Nagydíj első rajtsorában, már emiatt is érdemes lesz követni a szezon hatodik versenyét vasárnap délután! Tarts velünk, az F1Világgal semmiről sem maradsz le! The post Monacói Nagydíj: A vasárnapi események percről perce appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Ocon: Talán segített is, hogy a falnak ütköztem

Elképesztően szorosan alakult az F1-es Monacói Nagydíj időmérő edzése, ahol néhány pillanatig Esteban Ocon állt az élen, ám sokáig nem örülhetett: végül a 4. helyre csúszott vissza. The post Ocon: Talán segített is, hogy a falnak ütköztem appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sainz a dobogót célozza meg a gyenge időmérő után

A dobogót célozza meg a vasárnapi Monacói Nagydíjon a Ferrari versenyzője, Carlos Sainz. The post Sainz a dobogót célozza meg a gyenge időmérő után appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc csalódott, úgy érzi, minden tőle telhetőt megtett

Csalódottan nyilatkozott a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzése után Charles Leclerc – a Ferrari versenyzője azt mondja, minden tőle telhetőt megtett szombaton. The post Leclerc csalódott, úgy érzi, minden tőle telhetőt megtett appeared first on F1VILÁG.HU.