Vettel szerint az Aston Martin eldobta a konstruktőri hatodik helyezést

2022-11-21 08:03
Sebastian Vettel az Abu Dhabiban alkalmazott rossz stratégiát okolja a csapata elveszített hatodik helyezése miatt. A négyszeres világbajnok a visszavonulására is kitért. The post Vettel szerint az Aston Martin eldobta a konstruktőri hatodik helyezést appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton örül, hogy vége, de nem az idei volt a legrosszabb F1-es idénye

Kieséssel zárta a 2022-es Forma-1-es idényt a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton. A brit azt mondja, az abu dhabi verseny remekül summázza az idei szezont, és örül, hogy végre a következő idényre fókuszálhatnak. The post Hamilton örül, hogy vége, de nem az idei volt a legrosszabb F1-es idénye appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Alonso szerint elfogadhatatlanul sok gond volt az Alpine-nal

Abu Dhabiban Karrierje vélhetően utolsó nagydíját teljesítette az Alpine színeiben Fernando Alonso, aki idén sokadik alkalommal műszaki hiba miatt esett ki a versenyből. Már alig várja, hogy átüljön az Aston Martinba. The post Alonso szerint elfogadhatatlanul sok gond volt az Alpine-nal appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Horner: Perez nagyon büszke lehet magára!

Nem sikerült megszereznie a bajnoki ezüstérmet Abu Dhabiban Sergio Pereznek – a mexikói versenyző Max Verstappen és riválisa, Charles Leclerc mögött, a 3. helyen ért célba a szezonzárón, így egyetlen ponttal lecsúszott a bajnoki 2. pozícióról. The post Horner: Perez nagyon büszke lehet magára! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Vettel megható beszéddel búcsúzott az F1-től

A szezonzáró Abu Dhabi Nagydíjon a dobogós helyezettek mellett Sebastian Vettel is részt vett a leintést követő interjúban, amelyben szívhez szóló búcsúbeszéddel köszönte meg a nézők támogatását. The post Vettel megható beszéddel búcsúzott az F1-től appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Ezt a szezont nehéz lesz megismételni

A Forma-1-es Abu Dhabi Nagydíjon megszerezte idei tizenötödik futamgyőzelmét Max Verstappen, aki a szezonra visszatekintve elismerte, még egy ilyen évet nehéz lesz összehoznia. The post Verstappen: Ezt a szezont nehéz lesz megismételni appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc nagyon örül a második helyezésnek

A Ferrari Forma-1-es pilótája nagy küzdelemben védte meg a világbajnoki második helyezését Sergio Perezzel szemben. Reméli, hogy jövőre már vb-címért csatázhat. The post Leclerc nagyon örül a második helyezésnek appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen nyert Abu Dhabiban, Leclerc lett az ezüstérmes

A kétszeres világbajnok Max Verstappen nyerte a 2022-es Forma-1-es idény utolsó versenyét, az Abu Dhabi Nagydíjat. A 2. helyen a Ferrari ifjú titánja, Charles Leclerc ért célba, megelőzve Sergio Perezt, így az idei szezonban a monacói pilóta szerezte meg az ezüstérmet. Sebastian Vettel pontszerzéssel, egy 10. hellyel búcsúzott a száguldó cirkusztól. The post Verstappen nyert Abu Dhabiban, Leclerc lett az ezüstérmes appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Abu Dhabi Nagydíj: A vasárnapi események percről percre

Utolsó versenyéhez érkezett a 2022. évi Forma-1-es világbajnoki sorozat. A világbajnoki cím sorsa ugyan már eldőlt, ám így is sok mindenről emlékezetes maradhat az abu dhabi száguldás. The post Abu Dhabi Nagydíj: A vasárnapi események percről percre appeared first on F1VILÁG.HU.