Az Alpine hálás Alonsónak, utódjának bejelentésével pedig még kivár

2022-08-01 14:04
Sok sikert kíván az Alpine Forma-1-es csapata a kétszeres világbajnok Fernando Alonsónak – arról egyelőre még nem tett bejelentést a csapat, hogy ki veszi át a spanyol helyét jövőre. The post Az Alpine hálás Alonsónak, utódjának bejelentésével pedig még kivár appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hivatalos: Fernando Alonso az Aston Martinhoz igazolt!

A Forma-1-es istálló hétfőn délelőtt váratlanul bejelentette, a távozó Sebastian Vettel helyére a kétszeres világbajnok Fernando Alonsót igazolta le 2023-ra. The post Hivatalos: Fernando Alonso az Aston Martinhoz igazolt! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Perez: Már tudjuk, mit szúrtunk el az időmérőn

Az 5. helyen ért célba a vasárnapi Magyar Nagydíjon a Red Bull versenyzője, Sergio Perez – a mexikói azt mondja, remek versenyt futott, és pontosan tudják már, mit szúrtak el az időmérőn. The post Perez: Már tudjuk, mit szúrtunk el az időmérőn appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Russell: Nincs szükség az autónk átépítésére

A vasárnapi Magyar Nagydíjon harmadikként célba érő George Russell szerint nem lenne jó ötlet, ha csapata, a Mercedes megváltoztatná az idei autó egyébként problémásnak tűnő koncepcióját. Szerinte jó irányba haladnak, amit a hétvégi szereplés is bizonyít. The post Russell: Nincs szükség az autónk átépítésére appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc „világossá tette”, hogy ellenzi a Ferrari stratégiáját

A Ferrari monacói versenyzője, Charles Leclerc elárulta, világossá tette csapata számára a vasárnapi Magyar Nagydíjon, hogy ellenzi az olasz istálló stratégiáját, ám mégis meglehetősen hamar kihívták őt kemény keverékű abroncsokért a futam során. The post Leclerc „világossá tette”, hogy ellenzi a Ferrari stratégiáját appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappenék úgy tervezték, a kemény keverékkel rajtolnak a Hungaroringen

Eredetileg a kemény keverékű gumikkal akart nekivágni a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak a Red Bull csapata, a rajtrácsra vezető körök alapján azonban végül elvetették ezt a gondolatot – jórészt ennek köszönhető, hogy Max Verstappen a 10. helyről rajtolva végül parádés győzelmet aratott a Hungaroringen. The post Verstappenék úgy tervezték, a kemény keverékkel rajtolnak a Hungaroringen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Magyar Nagydíj - Verstappen: jókor jó gumikat választottunk

2022-08-01 03:02
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a jó gumiválasztást nevezte meg győzelme kulcsának azután, hogy megnyerte a 37. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen.
részletek

Wolff: A Ferrari már pénteken hibát követett el

2022-07-31 20:04
Érdekes adalékkal szolgált a Ferrari Magyar Nagydíjon látott betlijéhez a Mercedes csapatfőnöke. Toto Wolff szerint az olaszok akkor követték el az első hibájukat, amikor nem spóroltak meg egy extra szett közepes abroncsot. The post Wolff: A Ferrari már pénteken hibát követett el appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sainz: Világos, hogy hidegben nem vagyunk elég gyorsak

Carlos Sainz szerint teljesen világos, hogy hűvös időjárási körülmények között a Ferrari autója jelenleg nem versenyképes, ezért alaposan ki kell elemezniük a Magyar Nagydíjon történteket, hogy a nyári szünetet követően megerősödve térjenek vissza a versenypályára. The post Sainz: Világos, hogy hidegben nem vagyunk elég gyorsak appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Binotto szerint a Ferrari autójával volt gond, nem a stratégiájával

A Ferrari csapatvezetője szerint nem a stratégiát kell okolni a Magyar Nagydíjon tapasztalt újabb vereségükért, mivel az autójuk eleve nem volt elég gyors ahhoz, hogy a Hungaroringen futamgyőzelmet szerezzenek. The post Binotto szerint a Ferrari autójával volt gond, nem a stratégiájával appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Óriásira duzzadt Verstappen előnye az összetettben

A Hungaroringen szerzett parádés győzelmével elképesztő, 80 pontos előnyre tett szert a világbajnoki összetettben a Red Bull versenyzője, Max Verstappen. The post Óriásira duzzadt Verstappen előnye az összetettben appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc értetlenül áll a Ferrari stratégiája előtt

2022-07-31 18:03
A Forma-1-es Magyar Nagydíjon egy újabb potenciális futamgyőzelem csúszott ki Charles Leclerc kezei közül, akit a csapata egy nehezen értelmezhető stratégiával lőtt lábon. A monacói csak a hatodik helyen ért célba. The post Leclerc értetlenül áll a Ferrari stratégiája előtt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen az F1Világnak: A stratégiát már a rajtrácsra menet kidobtuk az ablakon!

A Red Bull stratégiai húzásait dicsérte a Forma-1-es Magyar Nagydíjon győztes Max Verstappen, aki szerint a jó döntések óriási szerephez jutnak a világbajnoki címért folytatott küzdelemben. The post Verstappen az F1Világnak: A stratégiát már a rajtrácsra menet kidobtuk az ablakon! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Russellnek a gumikezelésen ment el a futamgyőzelme

A pole-pozícióját nem tudta futamgyőzelemre váltani, mégis elégedetten távozik a Hungaroringről George Russell, aki az abroncsaival küzdve a harmadik helyen zárta a 2022-es Magyar Nagydíjat. The post Russellnek a gumikezelésen ment el a futamgyőzelme appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton a végén Verstappent is el akarta kapni

A Forma-1-es Magyar Nagydíj második helyezettje, Lewis Hamilton a futam utolsó köreiben esőért imádkozott, ugyanis érzése szerint a nedves körülmények között az élen álló Max Verstappennel is fel tudta volna venni a harcot. The post Hamilton a végén Verstappent is el akarta kapni appeared first on F1VILÁG.HU.