Orbán reagált Karácsony visszalépésére: Pech

2021-10-08 14:02
A miniszterelnök szűkszavú volt.
részletek

Gyurcsányék cáfolták, hogy megkeresték Karácsonyt, ő cáfolta a cáfolatot

2021-10-08 14:02
A DK azt kérte Márki-Zaytól, hogy tartózkodjon az "igaztalan kijelentésektől", de közben Karácsony Gergely is ráerősített, hogy volt megkeresés.
részletek

Karácsony bejelentette visszalépését: "Ha nem teszem meg, Orbán Viktor győz"

2021-10-08 14:02
Pénteken rendkívüli sajtótájékoztatót hívott össze Márki-Zay Péter és Karácsony Gergely a budapesti Kossuth térre. Karácsony a visszalépését jelentette be, Márki-Zay azt mondta: "szövetségben megyünk tovább, nem visszaléptünk, hanem előre". Azt is elmondta, hogy komoly lejárató kampányra készül. A főpolgármester pedig azt közölte, hogy kitölti a mandátumát.
részletek

Budapest és két régió már piros kategóriában van az uniós Covid-térképen

2021-10-08 14:01
Már nincs zöld színnel jelölt magyar régió, egy hete még az ország fele ebbe a kategóriába esett.
részletek

Jakab Péter Márki-Zaynak: Több tiszteletet a jobbikosoknak!

2021-10-08 14:01
A Jobbik elnöke örül neki, hogy vége a visszalépés körüli "komédiának". Azt szerinte rosszul tudja Márki-Zay Péter, hogy a pártja tagjai nem vennének részt a kampányban.
részletek

Az LMP nem áll be Márki-Zay Péter mögé

2021-10-08 14:01
Karácsony Gergelyt támogatták, de ez nem jelenti automatikusan Márki-Zay támogatását is.
részletek

Belebukott a karlendítéses fotóba és lemondott az ózdi jobbikos alpolgármester

2021-10-08 08:07
Farkas Péter Barnabás belebukott a kiszivárgott fotók ügyébe, és még a róla szóló önkormányzati szavazás előtt lemondott. A város jobbikos polgármestere gyalázatról beszél.
részletek

Itt nézheti meg Fekete-Győr András sajtótájékoztatóját

2021-10-08 08:06
A Momentum elnöke rendkívüli bejelentést tett.
részletek

Fekete-Győr András: Márki-Zay Pétert támogatja a Momentum a második fordulóban

2021-10-08 08:06
A Momentum elnöksége egyhangú döntést hozott Márki-Zay Péter támogatásáról. A párt szerint vele lehet legyőzni Orbán Viktort.
részletek

30 milliárd forint értékű, hamarosan lejáró Sinopharm-vakcina áll a raktárakban

2021-10-08 08:06
Az ötmilliós rendelésből még több mint hárommillió adag van meg, ráadásul ezt vettük a legdrágábban: adagja 31,5 euróba került – írja a 444.
részletek

Gődény György nem fogadta el a felfüggesztettet, tárgyalást akar

2021-10-08 08:05
Folytatódik az eljárás a járványszkeptikus gyógyszerész ellen.
részletek

Dobrev Klára a Momentum bejelentése után: Az tudja legyőzni Orbánt, aki a legkeményebben dolgozik érte

2021-10-08 08:05
A DK miniszterelnök-jelöltje szerint nem a taktikázással, hanem az emberekkel kell foglalkozni.
részletek

A Kutyapárt megtrollkodta a kormánymédiát: kétmillió bevándorlót telepítenének Zuglóba

2021-10-08 08:05
Kovács Gergely pártelnök a Mediaworksnek nyilatkozva elmondta: fontos lenne, hogy a parlamentben is a migránsok vegyék majd át az irányítást.
részletek

10 évre titkosították, mégis 15 napon belül ki kell adni a Budapest–Belgrád-vasútvonal hitelszerződését

2021-10-08 08:04
Szél Bernadett indított pert a szerződés kiadásáért, a kormány pedig az eljárásban nem tudta bizonyítani, hogy szükséges a titkosítás.
részletek