Női vízilabda: a magyar válogatott edzőmérkőzésen elverte Kínát

2023-12-16 23:10
A januári Európa-bajnokságra készülő magyar női vízilabda-válogatott edzőmérkőzésen 13–8-ra nyert szombaton Kína legjobbjai ellen az egri Bitskey-uszodában.
részletek

Női kosár NB I: fölényesen nyert a Vasas és a TFSE-MTK is

A női élvonalbeli kosárlabda-bajnokság 9. fordulójában a Vasas és a TFSE-MTK is magabiztos győzelmet aratott.
részletek

Videó: ma is csokoládéval dobálóztak a szurkolók, a csatár megkóstolta

2023-12-16 23:09
Folytatódott a németországi szurkolói csoportok tiltakozása egy lehetséges nagybefektetőnek a futballigába (DFL) való beengedése ellen. Pénteken a Borussia Mönchengladbach kemény magja csokoládépénzeket dobált a pályára a Werder Bremen elleni meccsen (2–2). Példájukat követték az Union Berlin fanatikusai is a Bochum elleni 3–0-s vereség során. A győztes csapat csatára, Aszano Takuma meg is kóstolt egy pályára hullott „eurót“.
részletek

Videó: elképesztő, hogy mit művelt Osimhen – itt az év gólpassza!

2023-12-16 23:08
A Serie A 16. fordulójában a Napoli Victor Osimhen nem mindennapi alakításának is köszönhetően 2–1-re nyert a Cagliari ellen.
részletek

Férfi röplabda Extraliga: hozta a papírformát a Pénzügyőr, nyert a Szeged is

A Pénzügyőr négy szettben nyert vendégként a MEAFC ellen szombaton, míg a Szeged három játszmában, alig több mint egy óra alatt győzött a TFSE vendégeként a férfi röplabda Extraligában.
részletek

MLS: a Lipcséből távozó Forsberget bejelentette amerikai klubja

2023-12-16 23:07
Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő New York Red Bulls szombaton a honlapján hivatalosan is bejelentette Emil Forsberg érkezését, aki a német Bundesliga élmezőnyébe tartozó RB Leipzigtól csatlakozik új klubjához.
részletek

Téli sportok: a szakági klasszis nyerte meg a lesiklást – videó

2023-12-16 23:06
Dominik Paris győzelmével ért véget a férfiak lesikló világkupaversenye Val Gardenában. A 34 éves klasszisnak ez volt a 19. szakági elsősége, összességében pedig a 23 diadala a vk-n. Lenzerheidében a sílövők üldözéses vk-viadalát a férfiaknál Johannes Thingnes Bö, míg a nőknél Justine Braisaz-Bouchet nyerte.
részletek

Sakk ob: Kozák Ádám rangadót nyerve vezet a férfiaknál

2023-12-16 23:05
Újabb fontos rangadót nyert meg Kozák Ádám az országos sakkbajnokságon. Az első helyen kiemelt nagymester Dudin Glebet győzte le sötéttel az ötödik fordulóban, így félpontos előnnyel vezet. A nőknél a továbbra is szenzációs teljesítményt nyújtó Lázárné Vajda Szidónia áll az élen.
részletek

Műkorcsolya: magyar siker a Négy nemzet bajnokságon

2023-12-16 23:04
A magyar műkorcsolyázók közül a páros nyert a csehországi Turnovban rendezett Négy nemzet bajnokságon.
részletek

Sevilla: kilenc hétig bírta a kispadon az edző, menesztették – hivatalos

A spanyol labdarúgó-élvonalban (La Liga) szereplő Sevilla a csapat Getafe ellen, hazai pályán elszenvedett 3–0-s veresége után menesztette vezetőedzőjét, Diego Alonsót – közölte a klub a hivatalos honlapján.
részletek

PL: a Luton menedzsere meghatottan hálálkodott a szurkolóknak

2023-12-16 23:03
Mint arról beszámoltunk, félbeszakadt a Bournemouth és a Luton Town mérkőzése az angol labdarúgó Premier League-ben, miután az 58. percben a vendégek csapatkapitánya, Tom Lockyer szívrohamot kapott és összeesett a pályán. A játékost kórházba szállították. A történtek hatására mindkét együttes szurkolói Lockyer nevét foglalták rigmusokba. A találkozó hivatalos lefújását követően a két csapat tagjai visszajöttek a pályára megköszönni a buzdítást. Rob Edwards, a vendégek menedzsere meghatottan járta körbe a Vitality Stadion játékterét.
részletek

Ökövívó ob: új csillagok születtek, jönnek a fiatalok!

Roy Jones Jr. is látta: favoritok buktak el a szombati aranycsaták során a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban a 100. Papp László Országos bajnokságon.
részletek

NFL: akárcsak két éve – ráadásban verte meg a Bengals a Vikingst

2023-12-16 23:02
Tizennégy pontos hátrányból, hosszabbításban győzte le a Cincinnati Bengals a Minnesota Vikingst az NFL 15. fordulójának első szombati mérkőzésén.
részletek

Videó: fantasztikus ollózós találatot vettek el a torinóiaktól

2023-12-16 23:01
A Serie A 16. fordulójának szombat esti meccsén a Torino–Empoli mérkőzés három lesgólt is hozott, de Antonio  Sanabria gólja még úgy is emlékezetes marad, hogy a játékvezető les miatt érvénytelenítette.
részletek

Videó: a PL edzői elmondják, ki játszaná őket egy dokumentumfilmben

2023-12-16 16:34
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) nemrégiben egy mókás interjút készített a sorozatban dolgozó vezetőedzőkkel. A Spíler Tv által közreadott videóból megtudjuk, mit gondolnak a szakvezetőkről a játékosaik, s például arra is fény derül, hogy Sean Dyche-t Tom Cruise, míg Mikel Artetát Denzel Washington vagy épp Morgan Freeman játszaná egy dokumentumfilmben – legalábbis ezt válaszolta az Everton, illetve az Arsenal mestere a vonatkozó kérdésre.