BL: 21 éves csatár vágott mesterhármast a Midtjyllandnak

2022-08-03 08:06
A holland PSV 1–1-es döntetlent játszott a francia AS Monacóval, a belga Union Saint-Gilloise némi meglepetésre 2–0-ra legyőzte a skót Rangers FC-t, míg a portugál Benfica 4–1-es diadalt aratott a dán FC Midtjylland felett kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának 1. mérkőzésén.
részletek

Dibusz támadó felfogású Qarabagra számít; Gros, a távoli lövések mestere

2022-08-03 08:04
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.
részletek

Uruguay: elsőre nem hozott szerencsét Luis Suárez játéka

2022-08-03 08:03
Luis Suárez 17 évvel a bemutatkozása után újra pályára lépett a Nacionalban, de a patinás uruguayi labdarúgócsapat vele sem tudta elkerülni a vereséget (0–1) a brazil Atlético Goianiense ellen a Copa Sudamericana negyeddöntőjének első mérkőzésén magyar idő szerint szerda hajnalban.
részletek

PL: az Arsenaltól érkezett válogatott kapus az újonchoz

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba (Premier League) a Championshipből bajnokként visszajutó Fulham FC hivatalos honlapján számolt be róla, hogy megszerezte az Arsenal német válogatott kapusát, Bernd Lenót, akivel hároméves szerződést kötöttek a délnyugat-londoniak.
részletek

Férfi kézi: Veszprémben folytatja az orosz átlövő – sajtóhír

2022-08-03 08:02
A lengyel Sportowe Fakty értesülései szerint a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Telekom Veszprémnek van a legnagyobb esélye arra, hogy a 2023–2024-es idénytől szerződtesse Szergej Koszorotovot, a Wisla Plock 23 éves orosz válogatott balátlövőjét.
részletek

MLS: őrült meccset nyert New Yorkban a Colorado

Kilenc gólt hozó mérkőzésen szenvedett vereséget az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) a Keleti konferenciában negyedik helyen álló New York Red Bulls, amely ugyan a 28. percben már 3–1-re vezetett, a Nyugaton tizedik Colorado Rapids azonban fordított és végül 5–4-re nyert.
részletek

Másfél hónapja még BL-elődöntőt játszott, most a Ferencvárosba igazolt

2022-08-03 02:01
A 147-szeres válogatott Lékai Máté kétéves szerződést kötött a zöld-fehérekkel.
részletek

Lewis Hamilton bevásárolta magát egy NFL-es topcsapatba

2022-08-02 20:01
Egyelőre nem világos, mekkora összeggel szállt be.
részletek

Mindent a szemnek – az első szárnyak bűvölete a Hungaroringen

2022-08-02 19:03
Mérnöki és aerodinamikai érdekességek a Magyar Nagydíjról.
részletek

Az AC Milan bejelentette a „szőke Kaká” szerződtetését

A belga válogatott középpályás 35 millió euróba került.
részletek

Gyulai Memorial: újabb olimpiai és világbajnokok részvétele lett hivatalos

Armand Duplantis indulása már korábban biztos volt.
részletek

Ebből a két csapatból kap ellenfelet az FTC, ha eljut a BL-playoffba

A párharcot a zöld-fehérek kezdenék hazai pályán. De előbb le kell gyűrni a Qarabagot.
részletek

Lewandowski Müncheni utódja: „Dehogy vagyok én világsztár!”

2022-08-02 19:02
A német Bundesliga 2022–2023-as idénye a hétvégén kezdődik.
részletek

Félrevezette csapatát Fernando Alonso: a sajtóból értesültek távozásáról

Főnöke szerint hazudott neki a spanyol versenyző.
részletek

Igazi nagyágyút kap a Mol Fehérvár, ha eljut a Konferencia Liga következő körébe

A Kisvárda osztrák riválissal csaphat össze.