„Megváltoztattuk a társadalmat” – mennyországban Anglia az Eb-győzelem után

Fucsovics Márton két helyet javított a világranglistán

Novak Djokovics egy helyet lépett előre.

Persze ehhez egy lábtörés is kellett.
részletek

F1: bajnokaink a helyszínen izgultak

2022-08-01 09:06
A Hungaroring paddockjában felbukkant a vívó Szilágyi Áron, a kosárlabdázó Hanga Ádám és a korábbi úszó Gyurta Dániel is, hogy együtt szurkoljanak a Magyar Nagydíjon, ki George Russellnek, ki Charles Leclerc-nek, ki pedig az izgalmas versenynek.
részletek

Vízilabda: Csodálatos tizenegy év volt! – Zsivko Gocics

2022-08-01 09:05
Zsivko Gocics játékosként és edzőként is bajnoki címet, valamint nemzetközi kupát nyert a Szolnokkal, de a nyártól már a Bajnokok Ligája-döntős Novi Beogradot irányítja.
részletek

Szeptemberben jön az év legrangosabb hazai dartseseménye

2022-08-01 09:04
2022. szeptember 2-4. között Magyarország kerül a dartsvilág reflektorfényébe: a PDC European Tour versenysorozat keretében Budapesten mérkőznek meg a sportág legjobbjai. (X)
részletek

Heti program: az FTC a BL-selejtezőben; indulnak a topligák

Az előttünk álló héten a Ferencváros labdarúgócsapata a Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában a Qarabag vendégeként lép pályára az első mérkőzésen. Az Európa-konferencialiga-selejtezőben a Kisvárda és a Mol Fehérvár szerepel. Hétvégén rajtol a Premier League, a Bundesliga és a Ligue 1.
részletek

NB I: Hornyák kritizálta Zahedit; Kleinheislert szeretné látni a Puskásban

Hornyák Zsolt a Ferencvárostól elszenvedett 1–0-s vereség ellenére is dicsérte a Puskás Akadémia játékosait, egyedül Sahab Zahedivel volt elégedetlen, aki véleménye szerint nem volt elég motivált a rekordbajnok ellen. A felcsútiak vezetőedzője arra is kitért, nem érti, a szándék ellenére miért nem igazolták még le Kleinheisler Lászlót. Sztanyiszlav Csercseszov elmondta, fizikálisan és érzelmileg is sokat kivett a Fradiból a Slovan elleni BL-selejtező.
részletek

F1: Hamilton 67 éves rekordot döntött meg a Hungaroringen

2022-08-01 09:03
Amint arról beszámoltunk, a Red Bull holland versenyzője, Max Verstappen nyerte a vasárnap rendezett Formula–1-es Magyar Nagydíjat, a második Lewis Hamilton, a harmadik George Russell lett – a Mercedes két pilótája az idényben első alkalommal végzett egyszerre a dobogón. A hétszeres világbajnok Hamilton immár 188. alkalommal pezsgőzhetett a pódiumon, s 180. futamán vezetett legalább egy kör erejéig – mindkettő óriási rekord a maga kategóriájában, ráadásul a vasárnap az élen töltött négy körével a Hungaroringet is beírta az F1-es rekordok könyvébe.
részletek

NB I: Ilyen a futball, egyszer ad, máskor pedig elvesz – Török László

A labdarúgó NB I nyitó fordulójában ugyan kétszer is vezetett a Kisvárda a DVSC ellen, nyerni azonban nem tudott, miután a vendégek a hosszabbításban döntetlenre mentették a találkozót. Pakson győzelemmel debütált Waltner Róbert, a Tolna megyeiek legyőzték a Mol Fehérvárt. A mérkőzések után így értékeltek a vezetőedzők.
részletek

Tenisz: De Minaur hatodik atlantai győzelme

A harmadikként kiemelt ausztrál Alex De Minaur megnyerte a 710 ezer dollár (276 millió forint) összdíjazású atlantai keménypályás férfi tenisztornát, amelynek vasárnapi döntőjében két játszmában bizonyult jobbnak a hatodikként rangsorolt amerikai Jenson Brooksbynál.