A 94. percben döntött a Fradi; Ambros Martín szabad kezet adott Tervelnek

A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.
részletek

Hétfői sportműsor: MTK–Szeged az NB II-ben

2022-08-01 02:01
Hétfőn az NB II 1. fordulójában néz farkasszemet az MTK és a Szeged – a mérkőzést élőben követhetik a honlapunkon. A Német Kupában láthatjuk az Union Berlint, a Werder Brement és a Frankfurtot is. Folytatódik az U18-as női kézilabda-világbajnokság, a magyar válogatott Spanyolországgal játszik.
részletek

Tenisz: Sinner hátrányból legyőzte Alcarazt Umagban

A másodikként rangsorolt Jannik Sinner szetthátrányból fordítva legyőzte az első helyen kiemelt Carlos Alcarazt az 534 ezer euró (210 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében – írja a Magyar Távirati Iroda.
részletek

Magyar Nagydíj - Verstappen először nyert Mogyoródon

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte meg a 37. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen. A 24 éves vb-címvédő ezzel tovább növelte előnyét az összetettben.
részletek

EYOF - A magyar csapat ötödik helyen végzett az éremtáblázaton

2022-07-31 22:01
A magyarok az ötödik helyen végeztek az éremtáblázaton a Besztercebányán rendezett XVI. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF), amelynek szombaton volt a zárónapja.
részletek

Meghalt Bill Russell, az NBA valaha volt legsikeresebb kosárlabdázója

A Boston Celtics-szel 11 bajnoki címet nyerő kosaras 88 éves volt.
részletek

Anglia nyerte a női foci-Eb-t

Németországot győzték le a házigazdák. Nekik sikerült, ami tavaly nyáron a férfiaknak nem.
részletek

A nézők közé csapódott a pályakerékpározás olimpiai bajnoka, többen megsérültek - videó

Negyven percig kellett ápolni Matt Wallst a Nemzetközösségi Játékokon.
részletek

Verstappen megnyerte a Magyar Nagydíjat, a Ferrarik saját magukat szabotálták – élő közvetítésünk

Ez Verstappen nyolcadik futamgyőzelme idén. Bár a Ferrarinak komoly esélye lett volna arra, hogy lefaragjon a hátrányából, hiszen a Red Bull holland versenyzője csak a tizedik helyről indult, a saját stratégiájuk áldozata lett mindkét versenyzőjük. Nagyot ment viszont mind a két Mercedes: a pole-ról induló George Russell a harmadik, Lewis Hamilton a második lett.
részletek

Szerelőként is kipróbálta magát Sebastian Vettel a Hungaroringen – videó

A négyszeres világbajnok igyekezett a szerelői keze alá dolgozni, miután megtörte az autóját.
részletek

Komor fellegek, nagy meglepetés, boldog győztes – ilyen volt a szombat a Hungaroringen

2022-07-31 06:01
Két perzselően forró nap után egy esős, változékony következett a Hungaroringen, ahol ezel a hétvégén zajlik a 37. Formula–1-es Magyar Nagydíj.
részletek

Ez olyan érzés, amilyet álmodni sem lehet – repesett a boldogságtól George Russell a pole-ja után

Az egész mezőnyt meglepte a Mercedes versenyzője azzal, hogy megnyerte a Formula–1-es Magyar Nagydíj időmérő edzését.
részletek

Hatalmas meglepetésre George Russell nyerte a Magyar Nagydíj időmérő edzését

A világbajnoki versenyt vezető Max Verstappen csak a tizedik lett.
részletek

A zaklatás ellen indított kampányt az F1

A versenyzők és a sportág vezetői arra kérik a rajongókat, hogy ne engedjenek teret a zaklatásnak sem a sportban, sem a társadalomban.