MU: Ten Hag káromkodva üvöltött az edzésen, a rajongók imádják – videó

2022-07-22 00:12
A Manchester United labdarúgócsapatának új menedzsere, Erik ten Hag nem finomkodik a játékosaival. Csütörtökön videóra vették, ahogyan káromkodik edzés közben az egyik futballistájával.
részletek

Champions League: The god of football sometimes rewrites what we want – Cherchesov

After the UEFA Champions League Ferencváros-Slovan Bratislava (1–2) qualifier, Ferencváros head coach Stanislav Cherchesov said that he was basically satisfied with his team's performance despite the defeat.
részletek

Tenisz: Bondár Anna elődöntős párosban Palermóban

2022-07-22 00:11
Bondár Anna a belga Kimberley Zimmermann oldalán bejutott az elődöntőbe a Palermóban zajló 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna páros versenyében.
részletek

Ekl: rémisztő esés Fehérváron – szerencsére már jobban van az azeri játékos

Agyrázkódás gyanújával kórházba szállították Ilkin Qirtimovot, az azeri Qabala labdarúgóját, aki a Mol Fehérvár elleni Európa-konferencialiga-mérkőzés első félidejében szenvedett ijesztő sérülést – derül ki a székesfehérvári klub hivatalos honlapjának online mérkőzéstudósításából.
részletek

Kép: „Rossi mesterrel Székelyföldön” – Orbán Viktor is ott volt a Sepsi Ekl-meccsén

2022-07-22 00:10
Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor és a labdarúgó-válogatottunk szövetségi kapitánya, Marco Rossi is a helyszínen tekinti meg a Sepsi OSK–Olimpija Ljubljana találkozót az Európa-konferencialiga 2. selejtezőköréből.
részletek

Felkészülés: a Liverpool jól kitömte a Leipzig hálóját

Barátságos meccsre látogatott Lipcsébe az angol Liverpool, és egészen elképesztő fölénnyel, öt góllal nyert. A második félidőben csereként beálló Darwin Núnez egymaga négy gólt szerzett.
részletek

Ekl: „A videóelemző is segített a szünetben” – így ütötte ki a Fehérvár a Qabalát

A labdarúgó Európa-konferencialiga 2. selejtezőkörének első mérkőzésén a Mol Fehérvár 4–1-re legyőzte odahaza az azeri Qabalát. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.
részletek

Női Eb: a nyolcszoros bajnok németek is elődöntösők

A nyolcszoros kontinensbajnok Németország 2–0-ra legyőzte a legutóbb elődöntős Ausztriát a két válogatott csütörtök esti londoni mérkőzésén, az Angliában zajló női labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjének második felvonásán.
részletek

Ekl: négy gólt lőtt odahaza a Mol Fehérvár azeri ellenfelének

részletek

Ekl: klasszis találat, Szalai Ádám sarokkal szerzett gólt – videó

Elképesztő gólt szerzett Szalai Ádám a Basel–Crusaders Európa-konferencialiga-selejtező 2. fordulójának első mérkőzésén. Egy jobb oldali szöglet után a magyar válogatott csatára zseniális mozdulattal, sarokkal volt eredményes. Videó!
részletek

NFL: a Cardinals irányítója 230.5 millió dollárért hosszabbított

2022-07-22 00:09
Kyler Murray öt évre 230.5 millió dollárért hosszabbított a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Arizona Cardinals csapatánál.
részletek

Ekl: román játékos lett a CFR győzelmének negatív hőse

2022-07-22 00:06
A CFR Cluj simán, 3–0-ra legyőzte hazai pályán az Inter Club d”Escalades az Európa-konferencialiga-selejtező 2. fordulójának első mérkőzésén.