Nem sok a Világjátékokon kifizetett sok százmilliós jutalom, csak figyeljünk az arányokra

Az elnök ki sem utazott Amerikába, hogy így mehessen több versenyző.
részletek

163 kilós óriás közeleg, jó lesz vigyázni!

A diszkoszvetés Góliátja is ott lesz a Gyulai István Memorialon.
részletek

Hivatalos, olimpiai bajnok vált olimpiai bajnokot a férfi vízilabda-válogatott kispadján

A Magyar Vízilabda-szövetség hivatalosan is bemutatta Märcz Tamás utódját.
részletek

A futballistenek átírták a Fradi forgatókönyvét

2022-07-21 07:01
Weiss szerény volt, Csercseszov már csütörtök reggel edzést vezényel.
részletek

Összetűzés volt a Fradi–Slovan-meccs előtt, a könnygáz is előkerült

Fradi-szurkolók egy nagyobb csoportja nézett farkasszemet a rendőrsorfallal a Könyves Kálmán körúton.
részletek

NB II-es felkészülés: az MTK öt gólt, a DVTK hatot vágott

2022-07-21 04:06
Hét másodosztályú csapat is felkészülési mérkőzésen lépett pályára a mai napon. A Szlovéniában edzőtáborozó MTK 5–1-es győzelmet aratott a helyi másodosztályú Triglav ellen. A találkozón betalált a frissen igazolt Zsóri Dániel is. Szintén Szlovéniában edzőtáborozik a Budafoki MTE, amely háromgólos vereséget szenvedett a cseh élvonalbeli Slovacko ellen – mindhárom gól büntetőből esett.
részletek

BL: A Fradi annyit játszott, amennyit engedtünk neki – Weiss

2022-07-21 04:05
A Ferencváros–Slovan Bratislava (1–2) BL-selejtezőt követően a vendégeket irányító Vladimír Weiss nagyon büszke volt csapatára.
részletek

BL: A futball istene olykor átírja, amit szeretnénk – Csercseszov

2022-07-21 04:04
A Ferencváros–Slovan Bratislava (1–2) BL-selejtezőt követően a Ferencváros vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov arról beszélt, csapata játékával a vereség ellenére alapvetően elégedett lehet.
részletek

BL: tűzijátékot lőttek a magyarok közé a Slovan szurkolói

2022-07-21 04:03
A Ferencváros–Slovan Bratislava Bajnokok Ligája-selejtező kezdeténél veszélyes műveletet hajtottak végre egyes vendégdrukkerek: tűzijátékot lőttek a Groupama Aréna egyik Sky Boxába, ahol FTC-szurkolók tartózkodtak.
részletek

Csütörtöki sportműsor: Kisvárda, Fehérvár, Puskás Akadémia az Ekl-ben

2022-07-21 04:02
Bőven lehet magyar csapatokért és sportolókért izgulni csütörtökön is. A labdarúgó Európa-konferencialigában a Kisvárda, a Mol Fehérvár és a Puskás Akadémia is pályára lép. Felkészülési mérkőzésen a Liverpool és az RB Leipzig mérkőzik meg egymással. A vívó-világbajnokságon három magyar válogatottnak is szurkolhatunk.
részletek

Női Eb: Anglia hosszabbításban ejtette ki a spanyolokat

Alaposan megizzadt Spanyolország ellen a végső győzelemre is esélyesnek tartott, bomba formában lévő angol női labdarúgó-válogatott a számára hazai rendezésű Európa-bajnokság első negyeddöntőjében, de Sarina Weigman együttese hosszabbítás után fordítani tudott, és bejutott a legjobb négy közé.