Daria Kaszatkina, aki idén elődöntős volt a Roland Garroson egy interjúban mondta el, hogy van barátnője.

Simán jutott elődöntőbe a jamaicai futósztár,

A Barcelona Amerikában ütötte ki David Beckham csapatát

Az új igazolás két gólpasszal és egy góllal kezdett.
részletek

Közel 12 ezren írták alá a Djokovics indulását támogató petíciót a US Openen

Az Egyesült Államokban érvényben lévő szabályozás szerint a szerb klasszis nem vehet részt a Grand Slam-tornán.
részletek

Elfogták a Slovan Bratislava buszát kővel megdobó férfit

A tegnapi esetnél sérülés nem történt.
részletek

Női Eb: a csúfos kudarc után lemondott a norvég kapitány

2022-07-20 12:36
Lemondott posztjáról Martin Sjögren, a norvég női labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, valamint segítője, Anders Jacobson – tájékoztatott róla a helyi sportági szövetség a hivatalos honlapján.
részletek

Vívó-vb: Szilágyi Áron, a magyar fáraó Egyiptomban – kép

2022-07-20 12:35
Mint beszámoltunk róla, Szilágyi Áron aranyérmet szerzett az Egyiptomban rendezett vívó-világbajnokságon kard egyéniben. A háromszoros olimpiai bajnok a döntőben döntő tussal verte meg a francia Maxime Pianfettit, megszerezve első egyéni vb-aranyérmét. A győzelem után Szilágyi egy fáraói fejdísszel ünnepelt, erről a Magyar Olimpiai Csapat tett közzé képet.
részletek

Tour: Houle nyerte a szakaszt, az élcsoportban nincs változás

Kezdetét vette a 2022-es Tour de France kerékpáros-körverseny utolsó, harmadik hete. A 178.5 kilométeres 16. szakaszt a kanadai Hugo Houle nyerte meg a Pireneusokban. Az élen nem történt változás, Jonas Vingegaard előnye továbbra is több mint kétperces a címvédő Tadej Pogacar előtt.
részletek

Sakk: két érem az ifjúsági csapat Eb-n

2022-07-20 12:34
Két érmet szereztek a magyarok a Szalonikiben rendezett ifjúsági sakkcsapat Európa-bajnokságon.