Triatlon Ek: Bragmayer első magyar női versenyzőként nyert Tiszaújvárosban

2022-07-18 04:17
Bragmayer Zsanett a magyar női versenyzők közül elsőként győzött a tiszaújvárosi rangos nemzetközi triatlonversenyen – írja az MTI. A férfiaknál Lehmann Csongor nyert, Kiss Gergely a harmadik helyen zárt.
részletek

Tenisz: az amerikai Pera nyerte a budapesti tornát

Az amerikai Bernarda Pera nyerte meg a 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás női tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a szerb Alekszandra Krunicsot – írja az MTI.
részletek

Fordult a kocka, hátrányból nyert a DAC a liptóiak ellen

2022-07-18 04:16
Győzelemmel kezdte a DAC a szlovák labdarúgó-bajnokság új idényét, bár a vártnál nehezebben sikerült csak felülmúlnia a Liptószentmiklóst.
részletek

Asztalitenisz: Kína öt számból négy aranyat elvitt Budapestről

Nem zárták hibátlan mérleggel a kínaiak a budapesti asztalitenisz star contender-versenyt, ugyanis az utolsó napra maradó négy döntőből „csak” hármat sikerült megnyerniük, férfi párosban dél-koreai siker született. A királyszám, azaz a férfi egyes aranyát azonban Vang Csü-csin révén elvitték a kínaiak.
részletek

Tenisz: Jani Réka kiesett a nyitó körben Hamburgban

2022-07-18 04:15
Jani Réka szettelőnyről kikapott a brazil Laura Pigossitól a Hamburgban zajló salakpályás tenisztorna női versenyének első fordulójában – írja az MTI.
részletek

LIGUE 1 2022–2023: MENETREND, EREDMÉNYEK, TABELLA

A francia labdarúgó-bajnokság élvonalának (Ligue 1) 85. idénye 2022. augusztus 5-én kezdődik, és 2023 júniusának első hétvégéjén ér véget. A világbajnokság miatt november 13. és december 28. között nem rendeznek mérkőzéseket. A címvédő a Paris Saint-Germain.
részletek

Kamion Eb: Kiss Norbert furcsa napot zárt a Nürburgringen

2022-07-18 04:14
„Füstölésért” elvették a két legjobb időmérős idejét, Kiss Norbert azonban így is begyűjtött egy negyedik és egy második helyet a kamion Európa-bajnokság nürburgringi második napján, és toronymagasan vezet az összetettben.
részletek

Tour: belga siker a sprintben, fogynak Vingegaard segítői

Sprintbefutót követően a belga Jasper Philipsen nyerte meg a Tour de France 15., 202 kilométeres szakaszát vasárnap. Az összetett élcsoportja nem változott, de a sárga trikós Jonas Vingegaard két fontos segítőjét is elvesztette.
részletek

Atlétikai vb: etióp siker a vb-k leggyorsabb maratoniján

2022-07-18 04:13
Az etióp Tamirat Tola nyerte meg a férfiak maratoniját a eugene-i szabadtéri atlétikai világbajnokság vasárnapi versenynapján – írja a Magyar Távirati Iroda.
részletek

Darts: Van Gerwen és Wade továbbjutott, Anderson kiesett

A szombati nyitó etaphoz hasonlóan három kiemelt továbbjutott, egy kiesett a darts World Matchplay vasárnap délutáni szakaszában. Gary Anderson nem járt sikerrel, Michael Smith viszont vesztett állásból le tudta győzni honfitársát. Az esti programban Joe Cullen, James Wade és Michael van Gerwen is érvényesítette a papírformát.
részletek

Ekl: már a jegyek fele elkelt a Sepsi OSK hazai mérkőzésére

2022-07-18 04:12
A Sepsi OSK jövő csütörtökön a szlovén Olimpija Ljubljanát fogadja a labdarúgó Európa-konferencialiga-selejtező 2. fordulójában. Diószegi László, a sepsiszentgyörgyiek elnöke a Facebook-oldalán jelentette be, hogy a jegyek fele már elkelt a mérkőzésre.
részletek

Lovassport: svájci győzelem a Szilvásvárad Masters fogathajtóversenyében

2022-07-18 04:11
A svájci Jerome Voutaz nyerte a Szilvásvárad Masters nemzetközi lovas versenysorozat vasárnap befejeződött fogathajtó-viadalát – írja az MTI.
részletek

Nyílt vízi úszás: Rasovszky és Olasz országos bajnok

Rasovszky Kristóf és Olasz Anna ismét a dobogó tetejére állhatott a nyílt vízi országos bajnokságon, ám nem ők ütötték meg elsőként a panelt Szegeden – a férfiaknál Betlehem Dávid volt a leggyorsabb, míg a hölgyeknél a Szimcsák Mira, Mihályvári-Farkas Viktória, Fábián Bettina trió, ám a kiírás szerint mindenkit a saját korosztályában rangsorolnak, így a fiatalok a juniorok eredményhirdetésén kaptak érmeket – derült ki az úszószövetség tájékoztatásából.
részletek

Női Eb: óriási hajrá, mégsem lett csoportelső a címvédő

2022-07-18 04:10
A címvédő Hollandia a hajrában megtáltosodva 4–1-re verte Svájcot az Angliában zajló női labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi játéknapján, és továbbjutott a csoportjából, de nem az első helyen: az a Portugáliát 5–0-ra kiütő Svédország zsákmánya lett.
részletek

Atlétikai vb: Krizsán Xénia 3 szám után a 10. helyen áll

Vasárnap megkezdődött a eugene-i atlétikai világbajnokság Krizsán Xénia számára is: a magyar hétpróbázó a 100 méteres gátfutás, a magasugrás és a súlylökés után 2758 ponttal a 10. helyen áll. Vezet a belga Nafissatou Thiam 3127 ponttal.