Tour: ennyi volt, Primoz Roglic feladta a versenyt

2022-07-17 11:03
Primoz Roglic, a csapata (Jumbo-Wisma) Twitter-oldalán bejelentette, hogy nem áll rajthoz a Tour de France kerékpáros körverseny mai szakaszán.
részletek

FTC: minden jegy elkelt, telt ház lesz a Slovan elleni meccsen

2022-07-17 11:01
Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Klub elnöke a Facebook-posztjában bejelentette, hogy minden jegy elkelt a Slovan Bratislava elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező hazai mérkőzésére.
részletek

Négy hengerrel semminek nincs ekkora tekintélye - Maserati Levante Hybrid-teszt

2022-07-17 08:01
Kis motorral, hibridként vezettük a Maserati SUV-ját, amely így sem nevezhető gyengének, igaz, olcsónak sem.
részletek

Augusztus 8-án helyezik örök nyugalomra Törőcsik Andrást

2022-07-17 02:02
Az Újpest legendás futballistája a Honvédkórházban hunyt el tüdőgyulladás következtében.
részletek

Mégis lehet visszaút a válogatottból kitett olimpiai érmes korcsolyázó számára

2022-07-17 02:01
Fegyelmi problémák akadtak a honosított sportolóval, ám az ügyét a fegyelmi bizottság nem tárgyalta.
részletek

Tavaly kis híján meghalt a pályán, most a Manchester Unitedhez igazolt Christian Eriksen

A dán középpályás egy éve majdnem meghalt az Európa-bajnokságon.
részletek

Kékszalag: célba ért az utolsó hajó is a 456-ból – képgaléria

2022-07-17 01:41
A versenyre nevezett 516 hajóból 456 teljesítette az 54. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat, amelyet – saját 2014-es rekordját megdöntve – 7 óra 13 perc 21 másodperces idővel a Józsa Márton vezette Raiffeisen Fifty-Fifty nyert meg.
részletek

Sportlövő-vk- Pekler ezüst-, Péni bronzérmes Csangvonban

Pekler Zalán ezüst-, Péni István pedig bronzérmes lett a férfiak 50 méter puska három testhelyzetű versenyszámában a sportlövők csangvoni világkupáján.
részletek

Eszék, Hajduk: érmes csapatok vérmes reményekkel, magyar légióssal

2022-07-17 01:40
Két magyar futballistával a mezőnyben rajtol a horvát élvonalbeli bajnokság, a középpályás Kleinheisler László az NK Osijekben, a jobbhátvéd Lovrencsics Gergő a Hajduk Splitben kezdi az évadot.
részletek

Ahol a részvétel maga a győzelem – futballtorna a nemzeti összetartozás jegyében

Az Országgyűlés csapata nyerte meg a hat Kárpát-medencei együttes részvételével Budapesten megrendezett II. Nemzeti Összetartozás Labdarúgótornát. Folytatás 2023-ban a Délvidéken.
részletek

MLS: újabb Európa-bajnok játékos szerződött a Torontóhoz

2022-07-17 01:39
Lorenzo Insigne után újabb Európa-bajnok olasz labdarúgó, Federico Bernardeschi szerződött az észak-amerikai profi ligában (MLS) szereplő Toronto FC-hez.
részletek

Légiósok: a Torino magyarja remek gólt lőtt az El-győztesnek – videó

2022-07-17 01:38
Gólt szerzett a Torino színeiben az Európa-liga-győztes Eintracht Frankfurt elleni, 3–1-re elveszített felkészülési mérkőzésen a 20 éves Horváth Krisztofer .
részletek

Vívó-vb: három női tőrözőnk jutott fel a főtáblára

2022-07-17 01:37
A négyből három magyar sikerrel vette a kairói vívó-világbajnokság selejtezőjét szombaton a női tőrözők mezőnyében.
részletek

Asztalitenisz: Madarász Dóra Budaörsön folytatja

A budapesti star contender versenyen a legjobb 32-ig jutó Madarász Dóra az elmúlt idényben a Budapesti Erdért csapatában játszott, ősztől azonban vált, a magyar bajnoki címvédő Budaörsi SC-t erősíti.