Arsenal: munkát kapott a klubnál a visszavonuló Wilshere

Négy év után visszatért nevelőegyesületéhez, az Arsenalhoz a múlt hét pénteken 30 évesen visszavonuló Jack Wilshere, akit az U18-as csapat élére neveztek ki – jelentették be az „ágyúsok” a hivatalos honlapjukon.
részletek

Újpest: Törőcsik Andrásért égtek a gyertyák a Megyeri úton

2022-07-12 09:10
Több százan rótták le tiszteletüket a hatvanhét éves korában elhunyt Törőcsik András emlékére rendezett gyertyagyújtáson – összeállításunkban a legendás újpesti játékosra gondolnak vissza pályatársai és rajongói.
részletek

Keddi sportműsor: folytatódik a Tour és a hazai WTA-torna

2022-07-12 09:09
A hétfői szünnap után kedden folytatódik a Tour de France kerékpáros-körverseny Franciaországban, és folytatódik a budapesti WTA-torna is, amelynek első fordulójában négyen is a salakpályára lépnek a mieink közül. A férfi U20-as kézisek Spanyolországgal találkoznak az Eb-n, az U17-es lánykosarasok Mexikóval a vb-n. Az Újpest felkészülési mérkőzést játszik Ausztriában.
részletek

NHL: legendás játékos az új elnök a Stanley-kupa-győztesnél

Az eddigi főigazgató, Joe Sakic lett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) friss Stanley-kupa-győztes Colorado Avalanche új elnöke.
részletek

FTC: Érzem a kaput, és ez jó jel – Franck Boli

2022-07-12 09:07
Franck Boli a nyári vakáció alatt Franciaországban és Afrikában pihente ki magát, és mentálisan frissen várja az új idényt, ami szerinte fontosabb, mint az, hogy milyen fizikai állapotban van.
részletek

MLS: Bale hosszú távra tervez, akár a 2024-es Eb-n is játszana

Korábban beszámoltunk arról, hogy a walesi válogatott játékosa, Gareth Bale bejelentette, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC-ben folytatja pályafutását. A 32 éves szélső megtartotta az első hivatalos sajtótájékoztatóját – számolt be erről a klub és a Sky Sports. A kaliforniaiak játékosa elmondta, az egyéves szerződése ellenére hosszútávra tervez a tengerentúlon.
részletek

Tenisz: nincs játékos, aki több fontos trófeát nyert volna Novak Djokovicsnál

2022-07-12 09:06
Immáron 21-szeres Grand Slam-győztes a délszláv zseni, akinek a közeljövője ugyan több szempontból is kétséges, a sportág iránti elhivatottsága és győzni akarása ugyanakkor megingathatatlan.
részletek

Tenisz: továbbment a 2018-as győztes Newportban

A 2018-as győztes amerikai Steve Johnson két szettben legyőzte honfitársát, Stefan Kozlovot a Newportban zajló füves pályás férfi tenisztorna 1. fordulójában, hétfőn.
részletek

Ausztrália: szerződtették Nanit, és máris szembejön az MU

2022-07-12 09:05
A portugál válogatottal 2016-ban Európa-bajnoki címet szerző Nani az ausztrál labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Melbourne Victoryba szerződött.
részletek

Serie A: Arturo Vidal távozik az Intertől, Brazíliában köthet ki

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) legutóbbi kiírásának ezüstérmese, az Internazionale hivatalos honlapján számolt be róla, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott chilei válogatottjával, Arturo Vidallal, aki a hírek szerint a brazil Flamengónál köthet ki.
részletek

Világjátékok: két arany, egy ezüst és egy bronz a negyedik napon

2022-07-12 09:04
Két aranyat és összesen négy érmet nyertek a magyar sportolók az egyesült államokbeli Birminghamben zajló 11. Világjátékok negyedik versenynapján.