Orbán Viktor miniszterelnök a hivatalos Facebook-oldalán búcsúzott a hatvanhét éves korában elhunyt Törőcsik Andrástól, az Újpesti Dózsa korábbi 45-szörös válogatott labdarúgójától.

Gyász: Andris mind közül a legtehetségesebb, legjobb futballista volt – Mezey György

Törőcsik András halála kapcsán megszólalt Mezey György korábbi szövetségi kapitány is, aki a BVSC edzőjeként felfedezte őt.

Világjátékok: a napi összefoglalókat az M4 Sporton lehet követni

Világjátékok a képernyőn. Az egyesült államokbeli Birminghamben július 7-én megkezdődött a nem olimpiai sportágak négyévenkénti multisportversenye, és 17-éig tart. A játékokról folyamatosan tudósít a magyar csapatot elkísérő médiastáb.
részletek

Torna ob: Kovács Zsófia ugrásban és felemás korláton is győzött

2022-07-09 22:23
Kovács Zsófia ugrásban és felemás korláton is győzött a tornászok országos bajnokságának szombati versenynapján.
részletek

Wimbledon: Udvardy Luca nagy csatában kikapott a juniorok döntőjében

2022-07-09 22:22
A hetedik helyen kiemelt Udvardy Luca kikapott a juniorok döntőjében a wimbledoni teniszbajnokságon.
részletek

Bravúrok vagy „fél eredmények”? Nagy skandináv túrán a magyar válogatott

2022-07-09 22:20
Nemcsak a magyar futball, a trianoni döntés után az egész ország a túlélésért, a minimum barátságtalan politikai-gazdasági környezetben a talpra állásért és az elfogadásért küzdött. A sport ennek fontos eszköze volt, e célt is szolgálta a labdarúgó-válogatott 1922. nyári „nagy skandináv túrája” is.
részletek

Maradona is megmondta… – az új Juventus-szélső útja az orvosi szobától a világhírnévig

Igaza lett Diego Maradonának, Ángel Di María valóban világklasszissá vált, ugyanakkor örök bánata marad, hogy ki kellett hagynia a 2014-es, elveszített vb-döntőt.
részletek

Triatlon: Csomor és Berekméri győzött a Vasi Vasemberen

A férfiaknál Berekméri Levente, a nőknél Csomor Erika győzött a 38. Vasi Vasember triatlonversenyen.
részletek

Atlétikai vb: Caster Semenya ötezer méteren indulhat

2022-07-09 22:18
Caster Semenya kétszeres olimpiai és háromszoros világbajnok dél-afrikai futó neve is felkerült a pénteken kezdődő atlétikai világbajnokság női 5 ezer méteres számának rajtlistájára.
részletek

Tour: Van Aert nyert, Pogacar is az élbolyban ért be

2022-07-09 22:17
Wout van Aert kis csoportos sprintbefutóból nyert etapot a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen, amelyen a sárga trikós, az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó Tadej Pogacar négy másodperc időjóváírással növelte előnyét összetettben – kezdi beszámolóját a szombati szakaszról a Magyar Távirati Iroda.
részletek

Labdarúgás: az Országgyűlés csapata nyerte a Nemzeti Összetartozás-tornát

Az Országgyűlés együttese nyerte meg a Nemzeti Összetartozás Labdarúgó Tornát, amelyet hat Kárpát-medencei csapat részvételével rendeztek meg pénteken és szombaton.
részletek

Gyász: az FTC elnöke, Kubatov Gábor is megemlékezett Törőcsik Andrásról

2022-07-09 22:16
A Ferencvárosi Torna Club elnöke, Kubatov Gábor a hivatalos Facebook-oldalán búcsúzott a hatvanhét éves korában szombaton elhunyt Törőcsik Andrástól, az Újpesti Dózsa korábbi 45-szörös válogatott labdarúgójától.
részletek

Női Giro: Van Vleuten lassan örülhet, Vas 63. a szakaszon

2022-07-09 22:15
Annemiek van Vleuten közel került harmadik összetett sikeréhez a női Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyen, amelynek szombati szakaszán Kristen Faulkner diadalmaskodott, Vas Kata Blanka pedig 63. lett.
részletek

F1: Verstappen nyert a Ferrari-pilóták előtt a spielbergi sprinten

2022-07-09 22:14
Max Verstappen aratott győzelmet a Formula–1-es Osztrák Nagydíj sprintfutamán. A Red Bull versenyzője mögött Charles Leclerc ért célba, harmadikként Carlos Sainz Jr.-t intette le a kockás zászló. A 13. helyről rajtoló Sergio Pérez az ötödik helyig zárkózott fel.