Kézilabda: két arany- és egy bronzérem a Masters Eb-n

2022-06-27 15:21
Eredményesen szerepeltek a magyar csapatok a spanyolországi Granollersben sorra került kézilabda Masters Európa-bajnokságon. A férfiaknál két magyar arany- és egy bronzérem született.
részletek

MLS: drámai hajrá, a 96. percben döntöttek Gazdagék a rangadón

Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján a Philadelphia Union hazai pályán 2–1-re legyőzte a New York City FC-t.
részletek

Vizes vb: címvédés a nőknél 5 km-en – élő hírfolyam!

2022-06-27 15:20
Hétfőn folytatódik a vizes világbajnokság, műugrás és férfi vízilabda is lesz a programban. Nyílt vízi úszásban négy honfitársunkért is szoríthatunk: Betlehem Dávid és Rasovszky Kristóf a férfi, míg Balogh Vivien és Rohács Réka a női 5 km-es távon lesz érdekelt. Kísérje figyelemmel az eseményeket folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
részletek

NB II: védőt és támadót igazolt a Kazincbarcika

A labdarúgó NB II-be feljutó Kolorcity Kazincbarcika hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a 26 éves, jobb és bal szélen is bevethető támadóval, Székely Dáviddal, illetve a 24 esztendős védővel, Lippai Tiborral erősítette meg keretét.
részletek

Sportlövészet: Sike József országos bajnoki címet szerzett

2022-06-27 15:19
Sike József győzött a 30+30 lövéses versenyben és a 40 vegyes számban a futócéllövők 50 méteres országos bajnokságán, Gyenesdiáson.
részletek

Atlétika: Noah Lyles és Abby Steiner nyert 200-on Eugene-ben

2022-06-27 15:18
A férfiaknál a vb-címvédő Noah Lyles, a nőknél Abby Steiner nyerte a 200 méteres síkfutást az amerikai atlétikai bajnokság és világbajnoki válogató utolsó napján a nyári világbajnokságnak is otthont adó Eugene-ben.
részletek

Kép: a fiáért és a Real Madridért mindent! Marcelo pályamunkásnak állt!

Mint ismert, Marcelo a nyáron ingyen távozik a Real Madridtól, mellyel 15 év alatt 25 trófeát nyert. A 34 éves brazil futballista nagyobbik fia a blancók utánpótláscsapatánál pallérozódik, Marcelo pedig gyakran kilátogat a mérkőzéseire. A legutóbbi meccs előtt bejárta az internetet egy kép, melyen a „királyiak” klublegendája besegít a pályamunkásoknak eltakarítani a játéktérre felgyülemlő vizet. Íme!
részletek

Djokovics közelebb kerülhet Nadalhoz Wimbledonban

2022-06-27 15:17
Az év első két Grand Slam-tornáját megnyerő Rafael Nadal rajthoz áll Wimbledonban, de meglepetést keltene, ha valódi kihívója lenne Novak Djokovicsnak.
részletek

Golf: az utolsó pálya döntött, tornát nyert az olimpiai bajnok

2022-06-27 15:15
Az olimpiai bajnok Xander Schauffele sikerét hozta a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult versenye, a 8.3 millió dollár összdíjazású Travelers Championship a Connecticut állambeli Cromwellben.
részletek

NHL: újabb rekord – ennyi európai szerepelt a ligában

Rekordlétszámot jelentően 321 európai játékos szerepelt az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2021–22-es idényében.
részletek

Vizes vb: Betlehem Dávid hetedik, Rasovszky célfotóval kilencedik 5 kilométeren

2022-06-27 15:14
Rasovszky Kristóf címvédőként a kilencedik helyen zárta a nyílt vízi úszók 5 kilométeres távját a budapesti vizes világbajnokságon, a Lupa-tavon, míg Betlehem Dávid remek teljesítménnyel a hetedik helyet szerezte meg. A távot a német Florian Wellbrock végig az élmezőnyben haladva nyerte meg.
részletek

Vizes vb: Pont olyan volt, mint ahogy kinézett, sz.r lett – Rasovszky

2022-06-27 15:13
Rasovszky Kristóf címvédőként a kilencedik helyen zárta a nyílt vízi úszók 5 kilométeres távját a budapesti vizes világbajnokságon, a Lupa-tavon, míg Betlehem Dávid remek teljesítménnyel a hetedik helyet szerezte meg. Elégedett egyikük sem volt, főleg nem Rasovszky, aki feldúltan értékelt a verseny után az NSO Tv kamerája előtt.
részletek

NB II: a diósgyőri támadó Csákváron folytatja

Hornyák Marcellel erősítette meg támadósorát az Aqvital FC Csákvár, a 28 éves támadó Diósgyőrből érkezett – adta hírül a csákvári klub honlapja