Vizes vb 2022 - Hosszú Katinka negyedik lett 400 méter vegyesen

2022-06-26 20:01
A háromszoros olimpiai bajnok, a szám ötszörös győztese címvédőként 4:37.89 perccel csapott célba.
részletek

A keleti blokk legvágyottabb kismotorja - Simson S51 Enduro (1986) veteránteszt

2022-06-26 15:01
Sok példány Németországba került, de már a magyar rajongók is komoly összeget megadnak egy S51 Enduróért.
részletek

Ha az élmény és a stílus számít, nem a csomagtartó - Porsche Taycan Sport Turismo menetpróba

Már három karosszériaváltozatban is kínálják az elektromos Porschét, mi a legújabbat, a kombit próbáltuk ki.
részletek

Július elsejétől rengeteg autós kerülhet bajba a magyar utakon

A koronavírus járvány alatt lejártak a műszaki engedélyek, ennek lehet most következménye.
részletek

Felkészülés: az FTC biztosan győzte le a Ludogorecet

2022-06-26 14:33
Az ausztriai edzőtáborban készülő Ferencváros felkészülési meccsen 3–0-ra legyőzte a bolgár bajnok Ludogorecet.
részletek

Rali ob: Mads Östberg nyerte meg a Mecsek ralit

Mads Östberg megnyerte a kedvenc magyar versenyét – a WRC2 norvég világbajnoka megismételte tavalyi sikerét a Mecsek ralin, ám az összetettben továbbra is Vincze Ferenc áll az élen.
részletek

Kajak-kenu: „élete legrosszabb formájában” győzött Hajdu és Fekete

A második teljes versenynapot az elsővel ellentétben nem a duplázások jellemezték, így több számban szétlövés dönthet a világverseny-indulási jogokról.
részletek

Csupasport: az első kétszáz méter mindent megváltoztatott

2022-06-26 14:32
Máté Mónika tizennyolc éves volt, amikor az orvosok megállapították, hogy PCOS-szindrómája van, ami egyfajta hormonális betegség. Akkor rövid idő alatt tizenkét kilót hízott, bevallása szerint elindult a lejtőn, később cukorbetegséget és vérnyomásproblémát is megállapítottak nála.
részletek

Vizes vb: Hosszú Katinka a 4. helyen végzett 400 vegyesen

2022-06-26 14:31
Hosszú Katinka a negyedik helyen végzett a 400 méteres vegyes úszásban a vizes világbajnokságon. A szám világcsúcstartója, korábbi olimpiai bajnoka és hatszoros világbajnoka 4:37.89-et úszott. Győzött a kanadai McIntosh.
részletek

Felkészülés: négy gólt hozott a Vasas és a Kisvárda mérkőzése

Az NB I-ben újonc Vasas a BVSC Tatai úti sporttelepén fogadta felkészülési mérkőzésen az Európa-konferencialiga júliusi selejtezőjére is készülő Kisvárdát – mindkét csapat az első nyári edzőmeccsét játszotta.
részletek

Vizes vb: Még bennem van egy kis tüske, úgyhogy folytatnom kell – Hosszú

2022-06-26 14:30
A nagymedencében ötszörös vb-győztes, háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka szombaton a 400 vegyesen elért 4. hellyel fejezte be szereplését a budapesti úszó-világbajnokságon. A döntő után az NSO Tv-nek beszélt a futamról, a közönségről és a jövőjéről is.
részletek

Vizes vb: Továbbra is a száz érem a cél – Hosszú Katinka

A nagymedencében ötszörös vb-győztes, háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka szombaton a 400 vegyesen elért 4. hellyel fejezte be szereplését a budapesti úszó-világbajnokságon. Közvetlenül a döntő után arról beszélt, továbbra is az a célja, hogy eljusson száz éremig a nagy nemzetközi versenyeken.
részletek

Vizes vb: Magyarország a hetedik az úszás éremtáblázatán

2022-06-26 14:29
Magyarország Milák Kristóf két aranyérmének köszönhetően a hetedik helyen zárt a budapesti vizes világbajnokság medencés úszásának éremtáblázatán. Az első helyen a 17 aranyérmet, s összesen 45 érmet szerző, ezzel saját vb-rekordját megdöntő Egyesült Államok végzett Ausztrália, Olaszország és Kanada előtt. Más nemzet nem gyűjtött két aranyéremnél többet. Németország aranyérem nélkül, három ezüsttel zárt a 12. helyen. A Duna Arénában 19 ország szerzett érmet, 2001 óta ez a legkisebb létszám a vb-ken.