Atlétika: Kerley és Jefferson nyerte a 100 métert az amerikai bajnokságon

2022-06-25 19:24
A férfiaknál a tavalyi tokiói olimpián ezüstérmes Fred Kerley, a nőknél pedig Melissa Jefferson nyerte a 100 méteres síkfutást az amerikai atlétikai bajnokság és világbajnoki válogató pénteki napján, a nyári világbajnokságnak is otthont adó Eugene-ben.
részletek

PL: az Arsenal szóban már megegyezett a Cityvel Jesusról – sajtóhír

A Sky Sports értesülései szerint az angol labdarúgó bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal és Manchester City szóban már mindenben megegyezett Gabriel Jesus klubváltása kapcsán, de az észak-londoniaknak a személyes feltételekről még meg kell állapodniuk a 25 éves brazil támadóval.
részletek

Real: Asensión és Ceballoson múlnak az új igazolások

2022-06-25 19:23
Mint ismert, az angol Chelsea-től a belső védőt, Antonio Rüdigert, a francia AS Monacótól a középpályás Aurélien Tchouaménit szerezte meg a tizennégyszeres Bajnokok Ligája-győztes spanyol Real Madrid, amely a Marca szerint a nyáron csak akkor igazol újabb labdarúgót, ha lesznek távozói is.
részletek

Vizes vb: nem engedték indulni a korábban elájuló műúszót, edzője reagált

2022-06-25 19:22
Mint arról már több formában is beszámoltunk, a műúszók egyéni szabadprogramjának döntőjében gyakorlata után elvesztette eszméletét és a víz alá merült az amerikai Anita Alvarez a budapesti vizes világbajnokság szerdai versenynapján. A 25 esztendős sportolóért edzője, Andrea Fuentes ugrott a vízbe. Azóta a szervezők közleményben reagáltak rá, a vízimentők miért nem siettek előbb a műúszó segítségére, majd arra is, miért nem engedték Alvareznek, hogy medencébe ugorjon a pénteki csapatversenyben. Utóbbiakról az amerikai műúszó edzője is beszélt.
részletek

Vizes vb: visszalépett a kanadai férfi vízilabda-válogatott

A kanadai válogatott visszalépett a Magyarországon zajló vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájától.
részletek

NB II: balhátvédet is igazolna a DVTK, Korhut Mihály a kiszemelt – sajtóhír

2022-06-25 19:17
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hírportál információi szerint a DVTK Farkas Dániel leigazolása után újabb hátvéddel erősítene, a bal oldalon bevethető Korhut Mihályt szívesen látnák Diósgyőrben.
részletek

Atlétika: Yohan Blake és Shericka Jackson nyerte a jamaikai bajnokságot 100-on

A férfiaknál Yohan Blake, a nőknél Shericka Jackson nyerte a 100 méteres síkfutást a jamaicai atlétikai bajnokságon, Kingstonban.
részletek

Öttusa: Gulyás Michelle bronzérmes a világkupadöntőn

2022-06-25 19:16
Gulyás Michelle bronzérmet szerzett az öttusázók világkupa-sorozatának ankarai döntőjében.
részletek

Népsport: Hacsek és Sajó a százméteres úszónőről és más furcsaságokról

A hamisítatlan pesti humor két hőse, a Vadnay László darabjaiban megelevenedő Hacsek és Sajó legendás kávéházi élcelődései a sportot is érintették. Beleolvastunk a tematikus kabaréjeleneteket tálaló 1935-ös könyvbe.
részletek

Felkészülés: idegenben nyert a ZTE, szoros meccsen győzött a Paks

2022-06-25 19:12
2–0-ra nyerte az első felkészülési mérkőzését a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg, a Nagykanizsát múlta felül Ricardo Moniz csapata. A szintén első osztályú Paks a Siófokot fogadta és habár kétszer is hátrányba került, fordítani tudott és megszerezte második győzelmét a felkészülési időszakban.
részletek

NBA: ismét Steve Clifford lett a Charlotte Hornets trénere

2022-06-25 19:11
Ismét Steve Clifford lett az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Charlotte Hornets vezetőedzője.
részletek

Kajak-kenu: öt magyar érem a korosztályos Eb-ről

A magyar versenyzők öt érmet, közte három aranyat szereztek szombaton, a belgrádi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján, 1000 méteren.
részletek

Salakmotor: páros Európa-bajnoki elődöntő Nagyhalászban!

2022-06-25 19:10
Július 9-én, szombaton Páros Eb-elődöntő Nagyhalászban a Speedway Ringen. Az Európa-bajnokság másik elődöntőjét Franciaországban rendezik, a legjobbak a dániai döntőbe jutnak.
részletek

Bayern: cáfolják a CR érkezéséről szóló híreket

Mint azt mi is megírtuk, a spanyol As értesülései szerint a német Bayern München az angol Manchester Unitedtól elvágyódó ötszörös aranylabdás portugállal, Cristiano Ronaldóval pótolná Robert Lewandowskit, ha a lengyel támadó az FC Barcelonához igazol. A bajorok sportigazgatója, Hasan Salihamidzic azonban cáfolta az értesülést.
részletek

WTCR: Michelisz második hellyel hangol a spanyolországi időmérőre

Yann Ehrlacher zárt az élen a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének második szabadedzésén. Mögötte Michelisz Norbert és Santiago Urrutia következett, míg Nagy Dániel a nyolcadik, Tassi Attila a tizennegyedik helyen végzett.