Az ETO a félidei hátrány után átrobogott román ellenfelén

2020-10-17 20:09
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Győri ETO a szünetben még kétgólos hátrányban volt a román Valcea ellen, de a második félidőben ellenállhatatlan teljesítménnyel állva hagyta ellenfelét, és nagyon biztosan nyert.
részletek

Az Újpest ziccerek sorát puskázta el, de így is megverte a Mezőkövesdet

Az Újpest hazai pályán 1–0 legyőzte a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 2020–2021-es idényében, ezzel Predrag Rogan együttese megszerezte az évadban az első sikerét saját közönsége előtt.
részletek

Serie A: komoly pofonba szaladt bele az Atalanta és a Lazio is

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában a Napoli hazai pályán 4–1-re megverte az Atalantát. A Lazio simán kikapott 3–0-ra a Sampdoria otthonában.
részletek

Kamion Eb: Kiss Norbert parádés győzelmet aratott a 2. versenyen

2020-10-17 20:08
Kiss Norbert győzött a kamion Európa-bajnokság szombati fordított rajtrácsos és piros zászlóval megszakított, majd bő egy órával később újraindított versenyén a Hungaroringen.
részletek

PL: őrült döntetlen, kétszer is kiegyenlített a Chelsea ellen a Southampton

Az angol labdarúgó-élvonal (Premier League) 5. fordulójában a Chelsea hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Southamptonnal. A vendégek kétszer is egyenlíteni tudtak a mérkőzésen.
részletek

Női kézilabda NB I: a Siófok hat góllal nyert a Vác ellen

2020-10-17 20:07
A női kézilabda NB I 10. fordulójának egyetlen megrendezett szombati mérkőzésén a Siófok KC hat góllal nyert a Váci NKSE ellen (28–22).
részletek

Honvéd: tizennyolc éves nigériai védőt szerződtettek

A Budapest Honvéd bejelentette, hogy szerződtette Sani Abachát, a nigériai U17-es labdarúgó-válogatott korábbi csapatkapitányát. A 18 éves védő a szabályok szerint csak a tavaszi szezonban léphet pályára a Honvédban tétmérkőzésen.
részletek

Bundesliga: a Dortmund és a Leipzig is nyert idegenben

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig és a Borussia Dortmund is nyerni tudott idegenben, éppúgy, ahogy a Stuttgart és a Leverkusen. A Freiburg döntetlent játszott a Werder Bremennel hazai pályán.
részletek

Sterling döntött, a Manchester City legyőzte az Arsenalt

2020-10-17 20:06
Az angol labdarúgó Premier League 5. fordulójának szombat esti rangadóján a Manchester City Raheem Sterling góljával 1–0-ra legyőzte az Arsenalt az Etihad Stadionban.
részletek

NHL: Torontóba szerződött a 41 esztendős csatárlegenda

Egyéves, 700 ezer dolláros szerződést kötött a 41 esztendős Joe Thornton az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Toronto Maple Leafsszel.
részletek

La Liga: Suárez 150. gólja is kellett az Atlético sikeréhez

Luis Suárez és Yannick Carrasco góljával az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte idegenben a Celta Vigót a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában.
részletek

Légiósok: szabadrúgás, akció, szöglet – Szoboszlai három gólpasszt adott

2020-10-17 20:05
A három gólpasszt kiosztó Szoboszlai Dominik vezérletével a Red Bull Salzburg 3–0-ra legyőzte idegenben a hozzá hasonlóan élvonalbeli St. Pöltent a labdarúgó Osztrák Kupa második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.
részletek

Fortuna Liga: Kalmár vezetésével kiharcolta a győzelmet a DAC

A Fortuna Ligát vezető DAC a 10. helyen álló Zemplín Michalovéhoz (Nagymihály) látogatott. Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészben kiszakadt a gólzsák, amiből a 4–2-re nyerő Dunaszerdahely jött ki jobban.
részletek

Ligue 1: hiába vezetett, kikapott hazai pályán a Reims

A Stade Reims hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Lorient-tól a francia labdarúgó bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában.